Zeus Geekvape - Milyen vattát javasolnátok 70-30 as keverés mellett tartósnak?

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nekem a második zeus geekvape double coil fejem van szállítás alatt, mivel az első (úgy hallottam széria hibájából adódóan) egy idő után folyamatosan folyt. Kipróbáltuk a kisebb ütést, amitől egy időre megoldódott a problémám, de sajnos ez sem bizonyult tartósnak. Szóval, milyen vattát javasolnátok 70-30 as keverés mellett tartósnak? Tudom hogy átmérőtől függően (ami ezúttal maradjon a gyári) milyen típus és gyártmány az, nem égetek el néhány nap alatt? 45-50 w között szívom

Nehéz ezt így, nem is én vagyok itt a legnagyobb vhatt’a szagértő.
Ami tudok, a finomabb (ízre is), könnyedebb vatták hajlamosak összeesni hamarabb. A másik tézis: az átfolyó liquid mennyisége, fajtája, ízesítése erősen befolyásolja, meddig bírja a setup. Szóval, ha kokszolós liquideket szeretsz, akkor nincs mese… :slightly_smiling_face:
A folyás lehet még 5 más okból kifolyólag is.

4 kedvelés

Sajna igen, a sütis gyümis és állítólag elég kokszokós ízek jönnek be. De úgy veszem észre hogy a vatta minősége sem mindegy.

3 kedvelés

Azt tudni kellene, hogy milyen ellenállással működteted a megadott teljesítménnyel, milyen coillal,dual vagy single az építés és jó lenne pár kép az építésről is. A Zeus felül a levegőnyílásnál folyik, vagy a driptipnél? Illetve jó lenne ránézni a chimnire is, hogy a rozsdamentes acél, vagy az alu van benne? Vatta megéghet attól is, hogy testel a chimnin, ez nálam gyakori hiba volt az elején. Első körben azt javasolnám, hogy fél tank után szedd szét és nézd meg a vattát. Ha a széle, vagy az oldala kezd már elszíneződni, akkor letestel,hozzáér kéményhez.

3 kedvelés