Vatta betörés japán muji

Amióta vapelek mindig is japán mujit használtam. Viszont néha eljátszok a gondolattal, hogy vegyek valami mást is, mert a mujival igaz könnyű dolgozni, már vakon, hátratett kézzel is levágom a 2.5-es maghoz a csíkot belőle, de a friss tekerésnek mindig kell idő, amíg betörik a vatta és ilyenkor ilyen semmilyen/valamilyen kicsit szar íze van, aztán egy fél-egy tank után helyreáll.

Ez a jelenség vajon a többi vattára is igaz, vagy csak én vagyok megáldva ezzel a problémával?

4 kedvelés

Amiért most eszembe jutott ez a dolog: 3 hete szívom a journey grandpas creamet ugyanazzal a tekeréssel, mondom megnézem már, mi a helyezt a kazántérben. Vatta teljesen oké, semmi koksz, de a tekerésen már némi-nemű réteget láttam, mondom újrarakom. Hát most szarabb az íze, mint a tekerés előtt volt, persze volt már ilyen, nem egyszer és ahogy elkezd használodni, úgy feljavul. Ki érti ezt? Én nem.

3 kedvelés

Szia @Ispy :slightly_smiling_face:
Az alsó és felső réteget le szoktad szedni? :slightly_smiling_face: Az okozhat ilyesmit.

3 kedvelés

Sziasztok! Jópár féle vattát próbáltam már, és van amelyiknek idő kell, és van olyan is, amelyik idővel romlik. :slightly_smiling_face:
Mujinál illetve Kendonál úgy tapasztaltam, hogy be kell törni, de Pl a Firebolt egyből jól működik, és idővel romlik az íz visszaadása. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kendo-t megerősítem. :slightly_smiling_face: Be kell törni, illetve magas watton ad csak jó ízeket, így MTL-re nem javaslom.

3 kedvelés

Szia @Vaperina_Kinga,

igen, leszedem.

2 kedvelés

Szuper most rendeltem próbára mtl-re Kendot,mert már annyian oda vannak érte,mondom csak ki kellene ak. próbállni​:slightly_smiling_face:Még szerencse,hogy nem bíztam a véletlenre és nem hagyom sosem kifogyni a Bacon Prime-ot​:smirk:

2 kedvelés

Mujit használtam télen,mert a hideg dermedt leves ellenére is egész jól szállította a gőznekvalót a tekerésre,sztem is kell neki betörési idő,viszont nálam nem bírta annyi ideig,mint más kedvelt vattám,mert úgy tapasztaltam,hogy idővel összeesik,am picit másképpen használom,régi bevállt szokások szerint,lehúzom az egész lapkáról a felső takarót,leveszem az alsó takaróról is a belső részt,szépen széthúzgállom ameddig csak engedi szinte átlátni rajta,majd felcsavarok annyit belőle amennyit a tekerés magja megkíván és akkor vágom,nem tudom ez így mennyire ment át​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Én ajiba kaptam, próbálgattam anno az Ammit MTL-ben, de 25 watt felett kezdte hozni az ízeket. Nem bírta szegény tank. De akkoriban még dripperezgettem, a Nuwa-ban jól teljesített. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én is kérhetek egy fotót? :slight_smile:

1 kedvelés

ezt a vattát nem próbáltam nem is volt az eszembe de lehet ki fogom próbálni majd a későbbiekben én is de csak kíváncsiságból​:grinning::wink:hátha van a rossmanban is ilyesmi :rofl:

4 kedvelés

Nem tudtam, én sosem használtam DM-eset. Csak meglepődtem. :slight_smile: Kösz az infót. :kissing_heart:

4 kedvelés

Én tegnap bele csaptam a lecsóba és beruháztam egy ilyen Dm-es bio/organikus vatta csomagra,be is került egy részlet belőle a tekerésbe,első benyomásra ahjaj mi lessz ebböl gondolatok,aztán mondom majd betörik,így is lett kb 1/2 tank után megjöttek a jól megszokott ízek,azóta is remekül muzsikál,kíváncsi leszek rá pár nap teszt után,hogy alakul(mostani leveseim elvannak 3-4 napot egy vattázással).Minden esetre köszönöm @Tibor_Varga ,hogy felhoztad,mert ár érték arányban eszméletlen kedvező és ha azt veszem,hogy már lassan 24órája benne van a játékosba,így egyértelműen ki merem jelenteni,hogy tud annyit,mint jó pár álltalam kipróbállt vape vatta,kivétel 1-2 kedvenc azok szinte azonnal adják az ízeket,kb ennyi az észrevételem​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@blini80 várjuk a fejleményeket! :slightly_smiling_face: Használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia!
Teszt célra szívesen küldök cotton bacont, meg cool father bravo cipőfűzős vattát. Küld el priv a posta címed, már ha kell. :slight_smile:

2 kedvelés

Szia!
Köszönöm nem élnék vele,Cotton Bacon-okat végig próbáltam,meg is maradtam a Prime változatánál,cipőfűzősöket meg nem szeretem!:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia Tibor!
A Just Red Ob V2 Cottonman-től és a Cotton Bacon Prime ami állandó vendég nálam,a Just Red valóban jó páros a dohányos leveseknek,főleg a kivonatosok ízét tudja nagyon adni,de mivel költség csökkentés van így alap dohányos ,csonthéjas aromákra a Cotton Bacon Prime megy meg most akkor ez a Dm-es cucc is,ha már van elég és úgy tűnik egyre jobban meggyőz​:slightly_smiling_face:Ami még érdekelne egyszer az a Super Sorb Cotton,de mivel egész rendes ára van így még várat magára ebben a csodállatos helyzetbe​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ugye hogy meggyőző a DM? :wink: Nekem még kicsit macerás vattázni vele időnként, de tuti üzlet volt. :rofl: :rofl:

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu muszály leszek menni hétfőn venni ilyen dm vattát ki kell próbáljam aztán meg osztom veletek,hogy milyen is​:grinning::wink:

4 kedvelés

Mindenkire érvényes hogy teszt célra szívesen küldök cotton bacont, meg cool father bravo cipőfűzős vattát, ingyen, bontatlan csomagot.

Összesen 1-1 db-t szánok erre a célra ugyhogy a legelső jelentkező viszi.
Már ha lesz. :slight_smile:

7 kedvelés