Vatta betörés japán muji

meg is van a dm vatta remélem jó lesz majd ki próbálom​:grinning::wink:

4 kedvelés

Szia! Majd kibontva, magát a vattalapot is befotóznád?

1 kedvelés

persze ilyen amúgy


szép nagy darab :grinning:

3 kedvelés

csak még azt nem tudom,hogy az elejét meg a hátulját le kell e szedni mint a mujinál​:thinking:vagy lehet így vágni a tekeresbe szét szedés nélkül.

1 kedvelés

Köszi szépen! :slight_smile:
Na, azt én sem tudom, most látok ilyet először :sunglasses:

2 kedvelés

akkor mellé nyúltam mert ha nem jó akkor max arcot tisztítani jó lesz :rofl::rofl:

1 kedvelés

Ezt keresd Szabolcs

4 kedvelés

köszi majd legközelebb ha megyek ez marad az arcra szerintem akkor​:grinning::wink:

1 kedvelés

az a lényeg ne hallgasson rám senki ne ne ezt vegyétek amit én vettem :rofl::rofl:

2 kedvelés

Értem, tehát akkor ilyet vegyünk, vagy ne vegyünk, vagy nem tudom :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

legközelebb már jót fogok venni ha megyek a dm be de már teli leszek vattával :rofl::rofl:szerintem több mint 1 évre elég vattám van jo azok nem dm es vatták hanem vape vatta kimondottan​:grinning:

2 kedvelés

Elkelt! :slight_smile:

1 kedvelés

Szia Attila!
Ha jól látom Cotton Bacon Prime-ot csomagolnak,csak gondolom nem vágják rövidre.

3 kedvelés

jöhet a teszt ideje már jot vettem​:rofl::grinning::grinning:

7 kedvelés

Kíváncsi vagyok a véleményedre! :wink:

4 kedvelés

Én is kíváncsi vagyok! :slightly_smiling_face: Nekem az asszony rosszat hozott.:disappointed: Sebaj, majd ő elhasználja.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

0,91 ohm 13w vagyok meg kell mondjam nem is olyan rossz ez a dm vatta jó nem egy vape vatta az igaz vannak jobb vatták amiknek jobb az íze de lehet vele gőzölni nekem egy olyan közép kategória ez a dm vatta de annyi van benne,hogy rohadt sokáig elég lesz​:rofl::grinning::rofl:ízre hozza amit kell jó a nedvszívó képessége.Ajánlom mindenki próbálja ki aki a dm fele jár​:wink::grinning:

6 kedvelés

@anon31274546 én is rosszat vettem elsőre az marad az arcra nekem ez már másodjára jó lett​:grinning::wink:a fórumba vettem a dm ben 500ft volt csak​:grinning:annyit megér de még majd dl ben is meg próbálom arrol is írok majd ide​:grinning::wink:

3 kedvelés

Úgy látom, beleszaladtatok a “rosszba”. Zoli dobjak postára egy adagot Neked?

3 kedvelés

most dl be megy kólás levessel próbálom meg a vattát​:wink::grinning:

5 kedvelés