Vattázási segédlet

Azt tudod -e én miért tépkedem kézzel a vattát? Azért, hogy a csíkban csak egész szálak maradjanak, ráadásul mind hosszanti irányban. Bár lehet, hogy az olló is hagy benne eleget egyben. Ki kéne deríteni.

1 kedvelés

Szálírányt nézzni kell és hossz írányba kell használni akkor mindegy,hogy kézzel vagy olloval csinálod…Kézel amúgy zsíros lessz

4 kedvelés

Ahhoz akkor nem gyógyszertári kell, mert amazok elő vannak készítve. A ciipőfűzőst én is ollóval vágtam félbe. Amúgy a frissen mosott kéz, pláne ha a mosogatónál még el lötyekelem a szétszedett kazánom minden darabját, van, amikor mosogatószerrel is, amitől már a kezem is szinte szétázott, akkor már nem lehet nagyon zsíros. Tényleg csak a patikait tépem. de azért, mert az lédig. azt így látom a szálakat benne, ha széthúzom.

1 kedvelés

Én is szétszedem a vattát de utána álltalába ollóval vágom de kézzel is szoktam tépkedni de az én kezem álltalába olajos és kézmosás után is meglátszík a vattán ha sokat tapizom.

3 kedvelés

@Mefeca Én csak a mujit szoktam sokat tapizni,mire lehúzom a felső rétegeket és széthúzogatom aztán újra össze,annak kell a tapi,igényli​:slightly_smiling_face:mást sosem tapiztam túl ,én is ollóval vágom inkább még a Dm-est is igaz az csak vésztartalék,az a gyógyszertári helyett ajánlom figyelmedbe a Dm-be kaható bio vattát árban hasonlót képviselhet és szálirányai rendben vannak​:v:

3 kedvelés

Dm-es se rossz…

1 kedvelés

Számomra a Muji is és a DM-es is tompa ízeket hozott. Egyébként tépkedni szoktam, viszont a kézfertőtlenítő után már nem olyan zsíros a bőr. :slight_smile:

2 kedvelés

Álltalában mindegyik rta-nak más a vatta ami nekem hozza az el vártat ezért használok több félét.Na meg a kiváncsiság…meg ép melyiket gondolom jónak aztán pár hét múlva mást…

3 kedvelés

Én igyekszem megtalálni azt ami mindegyik tankban jól teljesít. A Coli Master Pro Cotton-t annak hittem, de a Vapefly vatta mégis jobb. :slightly_smiling_face: Az tényleg mindenben helyt tud állni.

4 kedvelés

Nekem még ilyen univerzális vattát nem sikerült találnom

3 kedvelés

Hasonló a helyzet nálam is,mint Jánosnál majdnem minden tankomban más teljesít jól,aztán van amit jónak hiszek és mégis később más teljesít jobban,szval megy a varia állandóan nálam is​:slightly_smiling_face:Dm-es vattának kell majd 2 tank mire helyre jön,utánna már jól adta,addig nekem is tompa volt,nem csúcs,de annyira nem is rossz,muji nálam csak télen játszik,arra meg jó mert iszonyat gyorsan szállítja a juicet.

6 kedvelés