Vatta keresés!

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy tudnátok nekem olyan vatát/kat ajánlani aminek nincs “betörési” ideje.
Cotton bacon version 2-öm van most, de majdnem kell egy tank mire ki hozza a liquid ízeit addig csak ezt a rossz vatta ízt kell szívnom :smiley:
Próbáltam még a Slacker cotton hardcovert, annak kicsit kevesebb ez az idő de addig míg talán rosszabb íze van mint a baconek :smiley:
Válaszokat előre is köszi!
Minden vapernek kellemes pihenést a hosszú hétvége fenmaradó részére! :slight_smile:

3 kedvelés

Nálam a super sorb, a muji és titanium fiber is igényli azt a fél-egy tankot.

2 kedvelés

Vapefly Cotton Cloud’s és Coil Master Pro Cotton, nagyon max 10 slukk és jönnek az ízek. De liquid függő is, van amelyik annyira domináns íz amit azonnal hoz rendesen. Amúgy a tömör vatták sajna ilyenek, idő kell nekik.

4 kedvelés

Szia! Én ezt használom nincs vacilla jön az íz első slukkra! És ár/érték arányba majd az egyik legjobb! Rengeteg van a zacsiba majd 2és félszer annyi mint a fémdobozosba!https://vape42.hu/termek/super_sorb_cotton_refill.html

6 kedvelés

Én még csak a Cotton Bacon-t használtam, ez márka volt a csomagban amit megörököltem a barátomtól. Kb májusban kezdtem az ipart és most fog kifogyni.
Az elején engem is megijeztett a “pelenka” íz, de ezt úgy oldom meg azóta, hogy estére hagyom a vatta cserét.
Reggel már full-os ízek várnak és csak ez számit​:yum::+1:.

Ui: azért tervezek kipróbálni más tipusúakat is, de ettől jobbra nem igazán van szükségem. Legalább is most még ezt gondolom.:thinking:

Nem tudom lesz-e különbség, de a következő csomag is hasonló, a “prime” változat.

3 kedvelés

Üdv!
Én elég sokáig esküdtem a C.B.Prime-ra,mert egyébként,ha már betörik tényleg nem rossz vatta,de azért vannak nála jobbak főleg mtl vonalra,manapság a Super Sorb és a sima Rayon nevezetű viszi nálam a prímet,nagyon jó ízek és 0 betörési idő jelemzi őket,Pro Cotton amit még használok,de az már betörős és ízben is elmarad viszont azért használom néha,mert ha valamelyik aroma túl édes akkor ez tompítja az édességet erre viszont kitűnő és eddig eggyik sem tudott ilyet.

8 kedvelés