Vaporesso vs Thelma ?

Sziasztok !
Vaporesso target 100 vs Thelma quest solo !
Erről a két készülékről szeretném a véleményeteket kérni !
Solo tekeréses RTA- hoz lesz viszont nem tudok dönteni ! Vaporesso- nál egy dolog az akkufedél nyitó része kérdéses nagyon !
Előre is köszi :hugs:

Üdvözöllek közöttünk!
Nekem a Thelema van,teljesen rendben van.Használtan vettem itt az oldalon.Nem egy zsebbarát darab a súlya miatt. Az akku fedél nem lötyög tart rendesen. Nincsen zsanér,lehúzod,visszarakod akkucsere után,mágnessel rögzítődik,megfordítható. Nálam bevált. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Engem érdekelne hogy használod e a tc -t és mennyire vagy elégedett vele ?

2 kedvelés

Nem használom a TC t ! Nem foglalkoztam a témával még !

Bocsi Zolle hoz intéztem a kérdést csak mellé kattintottam.

Belekotyogok…:roll_eyes: Volt, használtam. Olcsó chipek között meglehetősen precíz tc-t tud, egyedüli fájdalmam, hogy nincs TCR, csak az előre profilozott gyári értékek

5 kedvelés

Köszönöm.

Mindig elkeverem a hozzá illő huzalt,úgyhogy még nem TC-zek. De most vettem kézhez egy másik mod-ot (DNA-s),ideje lesz keresni TC-hez való huzalt és rápróbálni.
Amint lesz tapasztalat,írok. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Zivipf, nife30. DNA-val igazi TC mennyország

5 kedvelés

Most találtam a ZQ-ba NiFe30-at, dupla coil DL-ben a Blotto-val 30 W-on.Nagy gőzfelhő,remek íz.Legalábbis nekem megfelel. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na lássunk egy képet a kicsikéről :grin:

3 kedvelés

Pill.
2 min. múlva.


Ez a tank van most töltve,használatban.Holnap lehet megnézem a Skyline-al. :sweat_smile:

8 kedvelés

Ott is van, hogy “LOAD” :+1::grin:

A skyline mellé keress egy hozzá passzoló témát is. A gyári alap elég fapados, indokolt lecserélni

2 kedvelés

OK! Roger-roger. :sweat_smile: