Ezt megint eltoltam :(

Annyira köszönöm nektek a sok segítséget! :slight_smile:
Azonban újra elvoltam valamit.
Thelema minit használok, ez vált be, szűk mtl, szuper. Viszont mivel muszáj egész nap szívom (feszkólevezetés) , ezért nem bír egy napot és jó lenne ha nem kellene tartani hogy lemerül.
Mivel a Thelema survivor külsejébe belezúgtam hát berendeltem egy Thelema solo-t, életeket, töltőt is. Még egy Vaporesso GTX 18 tankot.
Persze a kazán túl kicsi a saját modomra is , a solo pedig sajnos számomra elfogadhatatlanul óriási. Szóval ujra itt vagyok mínusz 40ezerrel kb. Mivel már kibontottam kipróbálni így vissza se vennék.
Mitévő legyek?
:frowning:

A thelma solo és a thelma survivor 21700-as akuval működik. Nem?
Én mondjuk építős kazánnal használom nem porlasztóssal 1 ohmos tekeréssel 10 watton.
Nekem egész nap kitart.
Szerintem vagy veszel egy építős mtl kazánt vagy veszel egy dupla akkus modot.
Nem tudom hogy hány watton hajtod de nekem furcsa hogy nem bírja ki egy napig sem.
Mtl kazánt említettél és amit használsz porlasztós ugye?
A dl kazánok nagyobb wattot igényelnek de mtl-ben hogy nem elég a 21700-as akksi?
Passzold el a modot ami túl nagy és nézz körül kissebb dupla akkus modok között.
Van itt pár webshop tudsz válogatni.
Bocsánat thelma minit használsz.
Most olvastam.
Nem tudom hogy az mekkora akkuval működik de mtl ben a 18650-es akku is elégnek kellene lenni.
Most láttam hogy 1500mah akksival van a thelma mini.
Hát… add el.
Minimun 18650-akksi ami nekem bevált.

Itt meghirdeted, el fogják vinni. Max buksz 2 ezret…

1 kedvelés

1500mAh a mini.
17w-on megy. Majdnem bírja a napot de tenyleg szinte egesz nap szívom. Ugy szoktam ha tobbszor megfordulunk itthon akkor felteszem par percre toltore (nem tudom sokat mert ugyebár mindig szívom​:sweat_smile:)
Eladni a solo-t nem hiszem hogy tudnám, eddig bármit próbáltam kb féláron se akarták elvinni :frowning:
Akksit hamar kinyírom így a beépítettbe, nem? Ha sokszor töltöm mármint.

1 kedvelés

Köszönöm megpróbálom :slight_smile:
Pedig olyan szép a vaporesso gtx 18 :heart_eyes:

2 kedvelés

Vegyél egy picot, egy akksi tartót 2 akksinak, így tudod munkába vinni, ha kell kicseréled az akksit.

2 kedvelés

Hát be épített akkus mos nem mindíg szerencsés választás.
Nem hiszem hogy ki nyírod a sok töltéssel de nyilván rövidebb az élettartalma mint egy nagyobb teljesítményű akksinak.

https://www.calumette.com/362-boite-pour-accus-18650.php

Még hozzádobsz valamit, hogy meglegyen a 30 eur, mert akkor ingyenes a szállítás, köbö 1 hét és nálad van.

Akkud meg töltöd van már…már csak egy tank kell.


Holnap délelőtt megrendeled csütörtökön szállítják max pénteken.

Köszönöm. Tank mi lehet jó? Csak porlasztós jöhet szóba, építő egy jó ideig nem sajnos :see_no_evil:

1 kedvelés

Ezt passzolom, nem ismerem a porlasztós tankokat közelebről.

2 kedvelés

Szia. Ha 3 napon belül vissza küldöd nem vissza adják az árát? Általában igy van mindenhol.

Ha bontatlan akkor biztos. De kipróbáltam.

Tudtommal úgy is. Szerintem kerdezd meg, veszíteni nem veszítesz. :wink:

Porlasztósból én a Nautilus 3-at ajánlanám. MTL-RDL felhasználás.
Ha érdekel egy használtat postaköltség fejében szívesen küldök, csak hánykolódik a szekrény alján valahol.
Fekete, pár porlasztó is van emlékeim szerint.

Szerk:

Ha online rendelted, vissza kell venniük akkor is, ha kipróbáltad. Máshogy nem is tudhatod meg, hogy megfelel e vagy sem.

1 kedvelés

@Reni99, ha nem tartasz rá igényt, kérlek jelezd, beküldöm a bazárba :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm elfogadom :heart_eyes:
Hogy tudunk egyeztetni ? :slight_smile:

1 kedvelés

Szívesen :slight_smile:
Írok privátot

Szerk: fent zöld pötty

Megkérdeztem. Csak bontatlant vesznek vissza
. Azert koszonom a bíztatást :hugs: