Nehéz dönteni!

Sziasztok. Üdv mindenkinek
Már napok óta nem tudom eldönteni melyik gépet vegyem meg.
Van egy Vaporesso target 100 és egy Drag X Plus Professional Edition VOOPOO.
Erre szeretnék RTA tankot, valamelyikre.
Mind a kettő szép, jó, meg minden. Ha van aki fogott mind a kettőt, hogy milyen a tapasztalata ezekről.
Nagy segítség lenne.
Ezért szeretem megfogni a terméket, látni érzni :slight_smile:
Köszönöm előre is a segítséget!

1 kedvelés

Szia!
Drag X plus-om van fél éve körülbelül hát van egy pár hibája akkumulátor visszajelzése sokat nem ér összevissza mutatja de egy idő után ki lehet tapasztalni hogy mennyit bír az aksi, 510 csatlakozója szeret meglazulni nem árt néha utánahúzni hogy ne lötyögjön rajta a kazán, Miután használtad és ha nem nyúlsz hozzá kb egy 10 percig akkor rögtön első gombnyomásra nem történik semmi 2-szer kell megnyomni a gombot hogy izzítson és pluszba még a festék is szeret kopni róla de összeségében kompakt kis zsebbarát készülék csak kicsit foglalkozós :joy:

2 kedvelés

Szia, esetleg ha BP környékén jársz: az Aromapalota melletti dohányboltban elvileg fizikailag is kézbe tudsz venni modokat, de azt nem tudom mi lehet náluk polcon, csak F.T. videójából tudom.

Köszi a választ.
Akkor valószínűleg marad a Vaporesso.
Bár még arról nem írtak még.
Annyi fajta van és ez egyik jobb mint a másik vagy az egyik ezt tudja a másik nem de abban is van valami extra. De végül is a két fő szempont, hogy biztonságos legyen és hosszú távon bírja, ne keljen évente cserélnem. :slight_smile:

Hát nem igen járók arra.
De bosszantó hogy a körülöttünk lévő országokban külön erre szakosodott boltok vannak itt meg nem lehet.