Vaporesso Target 200 kit

Sziasztok!
A címben említett készülék és/vagy tank kombinációval van-e valakinek bármilyen tapasztalata? Érdemes vele foglalkozni?

1 kedvelés

Szia!
Nekem van egy target 200-om, masszív kis darab, viszont volt vele gondom.
Itt írtam róla bővebben: Vaporesso Target 200 probléma
A hiba nem minden készüléket érint, nekem sikerült kifognom :grin:
Ezt leszámítva jó az akkuideje, gombokkal sincs gond, nem ragad, nem lötyög, cink ötvözet a háza. Az alja hajlamos kopásra. Használat közben bekövetkezett hiba/kopás/elhasználódás - #15 Rhombus által
A gyári tankjával nem volt dolgom, csak a készüléket vettem.

Szia!
Köszönöm, ezeket találta a kereső is. Ezeket olvastam is :slightly_smiling_face:
Kíváncsi lennék a tankra is, hogy így szettben milyen lehet.

Én használtam egy ideig Target 100-al az ITankot, nem volt vele gondom. Nem folyt, nem köpködött, jó kis tank annak aki szereti a mesht. Meleg és masszív felhők jellemzik.

1 kedvelés

Szuper, köszönöm :+1:
Mondjuk azóta már változott kicsit a dolog mert párom látott egy ilyet is :rofl:

Ahogy elnézem ez se sokban más, de akkor nekifutunk ennek a Vaporesso-s dolognak. Köszönöm mégegyszer a válaszokat.

Ezzel szemeztem én is, de aztán sikerült egy DNA modot vennem. Így elnézve az I tank szimpatikusabb, de próbáljátok ki. Remélem beválik!

Igazából a mostani szettel se lenne semmi baja (legend2+zeus), de ami selejt porlasztót vettünk hozzá az elmúlt 2-3 hónapban, az nagyon gáz. Sokszor kettőből rakom neki össze mert lemaradt róla a tömítés, némelyik annyival nagyobb, hogy a helyére se pattan be, és tökmindegy honnan vesszük. Liquidhall, vaporism, liquidcity, mindben van selejt. Abba reménykedünk hátha ezekben jobb az arány.
Dl-ben (s)nem olyan hú de nagy a porlasztós szettek választéka.

Akkor pont ideje RTAra váltani

Feladtam az ezirányú erőlködéseim. Ezért volt a Dead Rabbit, a Valkyrie, egyik se volt jó, pedig mindkettő nagyon egyszerű. És látja, hogy az rta-im megtekerni semmivel nem több mint azt a szaros porlasztót benedvesíteni, meg bepattintani a helyére. Úgyhogy mindenképp valami porlasztós dolog kell.

Az ITankot használtam kb. 2 hónapig és egyetlen hobás porlasztót nem fogtam ki hozzá! Szóval minden esélyetek megvan a sikerre!

1 kedvelés

Nekifutunk akkor :slightly_smiling_face:

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni…:woozy_face:
Ne kövezzetek meg… Pár napja vettem egy Target 200 szettet… Viszont szeretném lecsavarni a tankot… Csak melyik irányba tegyem? :thinking::cold_face:Mert kicsit meg van szorulva… És nem akarok bajt sem,rossz irányba húzni, stb…

Illetve gondoltam arra, hogy veszek hozzá egy zeusz sub tankot még… Érdemes ez a variáció is?

Nézzétek el tudatlanságom… Október óta vape-lek… Lépek feljebb a gépek terén.

Válaszokat, segítséget előre is köszönöm! :wink::blush:

Óramutató járásával ellentétesen jön lefelé.
A Zeus jó tank, de a 0.4-es porlasztók hozzá mostanában borzasztó minőségűek. Mi pontosan emiatt váltunk a Vaporessora. Az építős változatot majd írják akiknek van.

4 kedvelés

Szia, köszönöm szépen a segítséget!
A Zeus tankot, tankhoz a titanide porlasztót néztem a gyári mellé…

Akkor fogós mutatvány lesz, mert a palástig lejön, lejött eddig is, csak tovább nem tudom leszedni, hogy csak a mod maradjon…

Na beindult a vaporesso projekt?:grin:
Érdekelne milyen az itank.

Szia!
24 napja van meg, ezalatt még nem kellett benne porlasztót cserélni. Legalább 70vg-s alap kell hozzá, a hígabbakkal tud folyni, kipróbáltuk.
Egyébként asszonkám használja, tetszik neki. Én kb 2x kóstoltam, ízre nekem ugyanaz mint a Zeus, csak halkabb. A gen200-as mod marha könnyű, nekem csak annyi volt furcsa. Szerintem teljesen használható készlet ha valaki épp ilyet szeretne.

Hozzáteszem, ezalatt a Zeusban már 2 porlasztó cserés lett…

2 kedvelés

Szia, igaz az i-tank is jó!
Íz visszadásban is…
De a zeus valamivel jobb, illetve halkabb is…

Köszönöm szépen, kicsit megkésve​:joy: annyi kérdésem lenne még, tudom nem egy kávéház a kettő de ízre milyen közel van egy rta-hoz? Milyen liquiddel használjátok, ti kevergettek vagy gyári cuccal?

@Kecskei.Gabesz
Szia! hanyas pori vált be feleségednek???