Vaporesso luxe xr max vélemények

Sziasztok lassan 1 hónapja használom az xr max készüléket… még úgy mond új vape-elő vagyok és érdekelne a véleményetek …
Az akkumulátor mindig máshogy bírja 700-puff 900-puff 500-puff ez miért van?
Mtl felhasználó vagyok 50-50 liquid-el és most cseréltem benne porlasztót és más a liquid íze :face_with_monocle: ugyanolyan ohm tartalmat cseréltem 6ohm, szokott ilyen lenni?
Valamint a porlasztó az előző 6 napig bírta általában meddig birják ezek a gtx porlasztók?
És bármi más tanács amit tudnátok adni? (Használat karbantartás stb) előre is köszönöm :grin::heart:

Porlasztónál minden nap ajándék​:blush:

2 kedvelés

A porlasztó élettartam teljesen liquid függő… Kolega csak Ragnarokot szív, 200-250ml-t bír neki a 0,8-as pori, 4-5 hetente cseréli :slight_smile: gyümölcsössel azért illene heteket bírnia. Akksinál meg inkább a slukk hossza számít, nem a száma. Annyi tippem van, hogy mindig hagyd töltőn még kicsit ha eléri a 100%-ot. Azt figyeltem meg, hogy ha egyből leveszed pár slukk és csökken a %, viszont ha fenthagyod kicsit akkor jóval tovább 100%-on marad a töltöttség.

3 kedvelés

Értem… köszönöm :grin:

Ezért is szereztem be jó pár darabot belőle! :grin:

1 kedvelés

Szerintem ha új porlasztót használsz, akkor mindig jobb az ize, mint amikor már a végét járja! Hozzá szoksz a régi használt porlaszó által nyújtott ízhez, majd az új pori frissebb, jobb ízvisszaadása furcsa emiatt.

3 kedvelés

nekem porlasztónál a liquid színe és úgy általánosságban az édessége erősen befolyásolta, hogy mennyi időt bírt egy porlasztó
A porlasztó csere utáni “friss” liquid íznek mindig örültem :sweat_smile:

4 kedvelés