KÉSZÜLÉKválasztás kérdés!

A tapasztaltabbakat szeretném kérdezni, hogy milyen készüléket válasszak. Egy éve használom a Vaporesso Gtx one -t és jónak találom, külsőre, fogásra az ehhez hasonlóak tetszenek (!!), de szeretnék egy csere készüléket, olyat ami kicsit erősebb, nagyobb liquid tartállyal (tudom a Pod tipusoknak van nagyobb, azok tényleg jók?) és amit mégis lehet tág MTL vagy szűkebb DL re használni. Van olyan szerkentyű ami haladóbb, tutti nem szivárog és sokáig jó, masszív készülék? Köszi ha tudtok segíteni!

Szia Vaporesso Luxe XR Max jó lehet neked, tudtommal ugyan az a porlasztó család jó bele,mint gtx one-ba

Ezt a gépet tudod Mtl-re+szűk Dl-re is használni.
Ha olcsobban akarod beszerezni és tudsz várni akkor innen is rendelheted.

2 kedvelés

Ha gtx one,abba nem biztos hogy jó a gtx pori :smiling_face:az xr azt dl re hegyezték ki,mtl ben inkább tág……

1 kedvelés

Jogos tankot nem ír de gtx one van kit-ben is, amin egy Gtx 18 vagy milyen tank csücsül abba viszont az a porlasztó kell.

1 kedvelés

Értem​:smiling_face:köszönöm az infót,nem tudtam :grin:de inkább használok rta-t mint porlasztót :smiling_face:

Köszönöm nektek, megnézem a Luxe ot mégegyszer, már egy videó ban tetszett:) nem fontos amugy h vaporesso legyen, csak egy másik megbízható készülék. A legtöbb nagyobb ugy látom DL típusú, de nem nagyon értek hozzá és ahhoz drága, hogy csak próbaképpen vegyek. Kár hogy nincs itthon egy jó kis bolt, ahol lehetne nézegetni

A Luxe XR-t bátran ajánlom, MTL fej +0,8-as porlasztóval levegős MTL, de 0,4/0,6 porlasztóval az igazi szűk DL-ben. Nagy podfej és akksi, 0,4es pori felett simán viszi a napot. Mindig rendelek pár darabot a saját dolgok mellé, mert viszik mint a cukrot. Eddig nem vokt még a készülékre panasz, sőt… :slight_smile:

3 kedvelés

Kicsi nőies,én mégis bevállalnám egy pod helyett :wink:

5 kedvelés

Mennyire laksz messze Párkánytól? Ott van bolt ahol tudnak segiteni :slight_smile:

Budapest, nincs annyira messze igen, de most nehezen tudom megoldani az eljutást.
A Luxe XR jól néz ki, remélem, hogy fogásra, használatra is jó, így hogy én a gtx hez vagyok szokva illetve egy fokkal jobban tetszik a design, de az jó hír, hogy a porlasztok legalább igy mindkettőbe jók lesznek. Köszönöm nektek!

3 kedvelés

Lux XR tapizásra, Budapesten az Aromapalota XV. kerület,Google megtalálod a pontos címet!

1 kedvelés