E cigi választás

Sziasztok hete vásaroltam egy vaporesso luxe xr maxot es az enyem is gyari hibás akumulatorral rendelkezik…
Tudnátok e esetleg ajánlani valami hasonlo készuléket DTL használatra cserélhető akumulatorral és porlasztos legyen sajna nem nagyon értek hozzájuk de tetszik ez az osszeallitas ami ebbe a keszulekbe van csak hat keson olvastam utanna hogy rendgeteg aksi hibaval rendelkezik es nem gyozom allandoan toltogetni
válaszokat előre is köszönöm

Szia.
5 ml-től nagyobb kapacitású podot nem fogsz találni.
Válts Rta,RDA-ra,de ha nem akarsz tekerni akkor porlasztós kazán.
Hirdet Bakonyi Peti egy drag m 100 szettet itt az oldalon.

5 kedvelés

Hol olvastad ezt a rengeteg akksihibát? :slight_smile: Nyilván lehet hibás készülék bármelyik típusból, de kb 30 XR Max-ot adtam el (és 6-7 készüléket használnak a környezetemben), de mégcsak meghibásodás sem volt, csak leejtés miatt.

Szia redditen panaszkodtak erre a problemára sokan
de lehet csak en szaladtam bele ebbe a dologba össze vissza jelez az akkumulator kijelzo 1 napog birta az aksi masnap mar3 szor fel kellet tolcsem ugyan annyi szivassal es minden nap valtozik :sweat_smile:
azt irja feltoltott aztan szivok 1 et bele 80 on van aztan vissza ugrik 90 re ilyenek

Nem szivesen válnék meg tőlle egyebken nagyon kedvelem praktikus kieligiti ami nekem kell

Szia!

Ha egy hete vásároltad akkor feltételezem van rá garancia. Úgyis megkedvelted és jobban jársz ha a terméket kicserélik neked.

5 kedvelés

biztos van csak nem megoldhato mert londonba vettem en meg ugye itthon elek
azert kerdeztem hogy ezekkel a periferiakkal rendelkezo mas keszulek van e megbizhatobb, jobb hogy ne fussak lukra megint

2 kedvelés

Akkor rendelsz egy másikat és a podfejeid is megmaradnak amit kint vettél.
Erre van garancia is https://juicyvapour.com/vaporesso-luxe-xr-max-2800mah-pod-mod-5-ml-e-cigaretta-keszlet

5 kedvelés

Igen teljesen jó, lesz ,ha majd lesz! :grin: :grin:

1 kedvelés

Itt van kèszleten:

4 kedvelés

Példa volt,van másik shop is :smiling_face:
De engem :man_shrugging::joy:
Lehetetlen nincs ha valaki akar :wink:

5 kedvelés

Tudom!! De ne haragudj ,muszáj volt!! :smiley:

3 kedvelés

Elég sok “bótot” lehet a hsz-einknél olvasgatni amit picit át kellene nyálazni és hopp ! Van minden !
Nem másnapra,de van.
Ha valami kell,azt meg kell venni,és azonnal de “mán” jelleggel :smiling_face:
Egy szett nem szett :wink:

6 kedvelés

Sőt legyen minimum nègy kèszenlètben!A többi meg tartalèknak. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Tudok mesélni :joy:
Egy darabbal indult…de kispolszkitól-az slk merciig megvannak a kedvencek :grin:

4 kedvelés

Gratulálok, hozzá!! És a kitartásódhoz!! Amit eltervezel azt megteszed!! Én is ezt az utat vallom!!

3 kedvelés

Igen,tudom nèha kapunk is kèpeket róluk kedvcsinálónak. :sweat_smile:

4 kedvelés

Ad egy kis motivációt!! :grin: :joy: :joy:

3 kedvelés

Hát sikerult beszélnem a helyel halistennek visszakuldik a penzt es meg a keszulek is maradhat rendesek voltak szóval majd beszerzek egy ujat ebbol
utanna a kovetkezo kiszemelt majd vaporesso armour g vagy gs lesz a kiszemelt miutan lesznek tapasztalatok róla

köszönöm a segitseget mindenkitől :grin:

3 kedvelés