Vaporesso luxe xr max

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy a vaporesso luxe xr max-nak milyen üzemideje van?Én kb 0.4-06-os porival használnám,de kíváncsi lennék,hogy pl 0.2-essel is milyen üzemideje van.Volt már hasonló nagy akksis podom a smok nord (már nem tudom melyik) az is 2800-as akksival volt szerelve,hát nem volt valami jó az üzemideje.Hamar merült még 0.4-es porival is.Előre is köszi a választ,szép napot mindenkinek!

Ha az akkumulátor méret és a használat módja ( teljesítmény) nagyjából hasonló, akkor kb. ugyanarra számíthatsz. Csodák nincsenek :confused:

3 kedvelés

Szia.
Én csak azt nem értettem soha hogy egy POD-tól miért vártok el dl üzemmódot ?
Lehet megy vele,nem vagyok egy podos de 0.2 ohm azt meg kell hajtani szerintem rendesen :thinking:

8 kedvelés


Nekem ez a kis vaporesso gen nano van meg még mindig. 2000 mAh-es beépített akkus. A sajat kazánjával, ami dl-ben ment, 0.2-es porival, 55-60 watton,2-3 ora alatt, csutkára merült mindig…
A te esetedben, ha dl-re vágysz, es minimum 40 watt-tól felfele szeretnéd hajtani, akkor mellőzd a podokat, oda legalább egy single 21700-as, vagy 2 akkus 18650-es mod kell. Ahhoz hogy kibírja neked az egész napot… Egy podot (legyen az akár 2800 mAh-es beépített akkus is, szerintem 3-4 óránként tölteni kell… ezt, ha dl-ben 50-60 watton tolod…:grinning:

5 kedvelés

2800-as akksi mtlben 10-14 watton 0.5–2 napra jó kinek mennyit van a szájában, subohm véphez kevéske lesz, a többit már @Robertino_daf leírta.

Pedig van olyan podom ami hihetetlenül jó uzemidejű.Geekvape 800 mah akksival 0.6-os mesh porival egy töltés fél nap.Nagyon sok kúlönbség van pd és pod között.Vettem egy argus airt is na annak nagyobb akksival ugyanolyan ellenállással fele üzemideje sincs.Ritka gagyi.Ahogy az említett smok podom is nagyon gagyi.Azért kérdeztem mert a videókban nagyon jókat mondanak róla hátha van valakinek aki tud valami infóval szolgálni.Egyébkén nagy valószínűséggel magasabb ellenállással használnám mivel inkább nyitott mtl cuccokat használok.

Hát csodákra tényleg ne számíts…nekem 0.2-es porival 5 órát bír, 0.4-es viszont már majdnem lehozza a napot…de ez erősen felhasználófüggő…szóval ez lehet nálad teljesen más időintervallum lenne…én sem értem miért cél hogy egész nap kitartson…arra ott vannak a nagyobb single 21700 modok…

2 kedvelés

Ha ráérsz vele, akkor veszel kettőt sourcemore-ról , nekem 21ezer ft-ra jött ki 2db XR Max + 2db MTL fej + 5db 0,8as porlasztó. 0,8 ohm 15 Watton 2 napot lehoz 1000 feletti puffal. Szerintem a 0,4 26-30W is tud 1 napot. Valószínű 0,2-eshez már kell 2db készülék 1 napra.

Ez valóban felhasználófüggő, én pl 7-8 óra leforgása alatt simán betolok 6-700 slukkot…

2 kedvelés

A 0.4 nekem is bírja majdnem a napot, de tudod ez olyan dolog hogy valaki 3 ml szív valaki meg 20-at egy nap, ezért mondom hogy ezt így nem igazán lehet meghatározni lehet ami neked csak egy fél napra elég ő kihúz vele egy napot stb…

2 kedvelés

Én meg sose mérem a slukkot​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:…az elején felment 999ig aztán azóta úgy van…:sweat_smile:

2 kedvelés

90%-ban mtl-ben tolom. Nem fogyik túl sok leves naponta, mert 11-14.7 watt értékek között tolom. Az a 14.7 watt nálam teljes befutó érték. Ezt 1 ohm körüli ellenállással…

2 kedvelés

Így több mint egy napot kibír Neked,nem?

Nálam jelenleg 0.6 ohm 14 watt kayfun lite 2019.

Nekem max 10 mili fogy naponta egy kayfun lite 2019-el.

Így van. Igen.