Vaporesso Luxe 2

Sziasztok ! 2 hete vásároltam első készülékem vaporesso Luxe 2 , azt szeretném tőletek megkérdezni hogy szerintetek milyen tankkal lehet a legjobb ízt ki hozni ? Épitős tankkal vagy maradjak a gyári tankknál (NRG-S) vagy esetleg smoke porlasztos tank adna jobb ízt ? Köszi előre is a válaszokat

2 kedvelés

Szia!
Rta a lehetőségek tárháza végtelen…

4 kedvelés

Szia Csaba!

Én egy hétig porlasztóztam és bár az egy hét alatt nem fogytam ki az előre megvásárolt porlasztókból, váltottam építősre. Egyszerűen nem akartam annyi minden mellett még ettől is függeni…

Nos, nem bántam meg a váltást:

  • olcsóbb, mert…
  • egy csomag vatta és egy tekercs drót hónapokig kitart és…
  • a saját tekerés minden(!) rta tankkal kompatibilis

…és ami a legesfontosabb:

5 kedvelés

Szia!
A MOD szerintem abszolút megfelelő, én az első generációs Luxe-ot használom lassan 3 éve maximális megelégedéssel. A mai porlasztós kazánok igen jók, sőt még annál is jobbak, de benne van a selejt lehetősége bőségesen a gyártási folyamatokban manapság is, így a porlasztók valószínűleg nem a legmegfelelőbb megoldást nyújtó eszközök főleg hosszútávon. Egy könnyen építhető RDA , RTA vagy RDTA tökéletes társad lehet a mindennapokban! Ahogyan írták előttem @Janos_Groszeibl végtelen opcióval! :blush:

3 kedvelés

És milyen rta lenne a megfelelő szerinted ? Ami könnyedén építhető és ízben és füstben is tökéletes ?

2 kedvelés


:wink:

1 kedvelés

Én egy klón Dvarw fl mtl-el kezdtem (faék egyszerű) és az első e-shopból vásárolt tankom egy Bp Pioneer 1.0 (igazi íz kazán) volt.
Van még pár tankom, rta, rdta, rda, de az egyetlen tank, amit még nem sikerült megfolyatnom, az egy Cthulhu Hastur Mini (egyszerű és ízes is)…

…így lettem a Cthulhu márka nagy tisztelője.

Kiegészítés: ezek mind mtl modusú tankok.

Dl-re még csak kacsingatok és rdta tankjaim vannak, de majd a profik tudni fogják a tutit…

2 kedvelés

Aromamizer v2 is jó lenne ? :sunglasses:

Akkor már inkább :wink:

https://liquidhall.com/porlasztok-es-kazanok/felujithato-porlasztok-rta-rda-rdta/mtl-1/steam-crave-aromamizer-supreme-lite-rta-v3-tank

Szia! Ebből nekem az derül ki, hogy dl-vonalon szeretnél gőzölni! Először is egy nagyon jó kis modot vettél, ha leszámítom, hogy elég gyorsan karcolódik és gyűjti az újlenyomatokat is rendesen! Műszakilag rendben van! Ha porlasztós tankot használnál szívesebben akkor egyértelműen a Zeus tankját ajánlom megvételre, tökéletes íz, gőz! Tekerős meg annyira egyén függő, hogy abból nem ajánlok semmit mert ami nekem bejön az nem biztos, hogy neked is! :wink:

5 kedvelés