Építős kazán

Sziasztok! Nem régóta vapelek, és elgondolkoztam egy építős kazánon mert láttam hogy létezik, de sajnos bizonytalan vagyok hogy milyen is kéne nekem. Tudnátok esetleg segíteni hogy milyet vegyek meg hogy honnan? Jelenleg vaporesso luxe 2 őt használok, de tervezek venni egy vaporesso armour maxot. De aztse tudom hogy ha veszek egy rta kazánt ehez akkor az jó lesz e majd a másik géphez… Esetleg vélemény az armour maxról? A válaszokat előre is köszönöm! :slight_smile:

2 kedvelés

Szia!

Bármilyen kazánt választhatsz, jó lesz másik gépre is. A csatlakozás szabvány.

7 kedvelés

Király köszönöm! És ajánlani tudsz esetleg?

2 kedvelés

Mtl vagy Dl felhasználásra?

4 kedvelés

Mtl felhasználásra

2 kedvelés

Akkor jó helyen vagy :grin: biztos vagyok benne hogy lesznek ajánlások

3 kedvelés

Lesz,csak pénzről még szó se esett :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

6 kedvelés

Jogos :wink:

3 kedvelés

Dvarw Mtl fl nagyon jó kazán!!

6 kedvelés

Igazából nagyon ujvagyok ebbe… az lenne a lényeg hogy nem akarok porlasztót cserèlgetni hanem inkább megcsinálnám a tekercset meg a vattázást magam. Csak nem tudom hol fogjak hozzá mit vegyek…

3 kedvelés

Mindenképp egy olcsóbb változattal kellene kezdeni, mivel egyéb kiegészítők is kellenek majd.

4 kedvelés

Én ajánlanám mondjuk a Valor Mtl rta-t. Kicsi, nem nagyon lehet elb…ni a tekerést és olcsó is

7 kedvelés

Vagy egy Bishop még egyszerűbb

6 kedvelés

Az a legkevesebb.

3 kedvelés

Az csak pénz.
Jön -megy :smiling_face:

7 kedvelés

Inflálódjon másnál, micsak tartós befektetésekre költünk…

3 kedvelés

Ezt a valor mtl rta-t honnan tudom megrendelni?

2 kedvelés

https://vape42.com/product-category/tank__atomizer__coil/
Bár nem szinem a fekete :wink:

4 kedvelés

Webhely nemelérhető :roll_eyes: de néztem most egy ilyet https://www.e-vaper.eu/e-vaper/eshop/4-1-Tanks-MTL-DL-DIY/117-2-RBA-RTA-Kazanok-DL/5/5141-Gunmetal-HellVape-424-RTA-4ml-Hybrid
Erről tud valaki valamit?

5 kedvelés

Eddig honnan rendeltél ?

2 kedvelés