Vaporesso gtx

Milyen ízeket gőzölsz?
Porlasztó darabja kb 1000ft :thinking:
10 méter huzal 1000-1500 forint ami sok tekeréshez elég.
Vatta 800 tól csillagos égig :smiling_face:
Nem használok porlasztósat,nekem jobban megéri tekergetni :smiling_face:
Ezt neked kell tudnod mi éri meg jobban

7 kedvelés

ez igaz arra a modra pl akár egy rta is rá lehetne tenni amit tudsz tekerni magadnak olcsóbb az igaz mint venni a porikat a tankhoz.:wink:

4 kedvelés

…és ha sokat időzöl itt a Vaperinán,annak előbb-utóbb úgyis építés lesz a vége. :wink:

8 kedvelés

Hosszabb távon csak is az építés ez egyetlen jó alternatíva.
Itt is árulnak jelenleg trió rta-t.
Már csak egy csomag vatta kell hozzá meg pár méter huzal.
Egy átlagos háztartásban minden szerszám meg van ami az építéshez kell.

4 kedvelés

Meg egy kérdés ,látom nem ez az első tankod,de hátha ez is probléma lehet.Milyen szívástechnikát alkalmazol?Úgy értem elég alacsony teljesítményen használod (én is úgy szoktam),itt általában a hő alacsonyabb ,a több másodperces hosszabb slukkok a beváltak .Lehet,hogy ilyen halmozott rövid slukkoknal nincs ideje a levesnek elporladni,mire a kellő hő keletkezne,te már rég nem is szivod?Ilyenkor szerintem meglehet ,hogy elkezd szépen gyülemleni,atfolyni a vattán a leves.A másik lehet a rossz technika,mikor a tűzgombot előbb nyomod,mint ahogy elkezded szívni .Ez főleg a porlasztó gyorsabb elhasználódását eredményezi,a vatta elkezd megégni.Alacsony watton lehet ez lassabban történik meg,tehát nem lesz egyből égett íz ,de egy enyhén megégett tekerés is nehezebben tartja a levest,könnyebben átereszt.

3 kedvelés

félek béna vagyok a tekeréshez

Hosszan szoktam slukkolni 6-7 sec-t szokott írni általában. A gombnyomásra még eddig nem figyeltem, de köszi a tippet most már fogok.

2 kedvelés

Így kezdtük mindannyian :rofl::rofl::rofl::rofl:de ne aggódj mi itt leszünk ha mégis rászánnád magad :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

ha a belinkelt pico2- höz veszek egy triot akkor tudom majd cserélni ha rászánom magam a tekerésre?

2 kedvelés

Így van ,510 csatlakozója van így 24 mm ig képes fogadni kazánokat​:smiling_face:ez csak egy felvetés volt ,vannak drágábbak is na meg ugye a kinézet is fontos :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Azt hiszem megveszem a pico2-t és rendelek hozzá olyat is amit építeni lehet így ha nem sikerül még tudom használni a gyárival még bele nem jövök.
Egy kérdésem lenne még, ha megérkezik akkor ezt a gtx one-t meghirdetném. Szerintetek eladható? Úgy értem nem akarok átvágni senkit. Elvileg nincs semmi baja ha új porlasztót teszek bele teljesen jól működik. Csak nem sokáig.

1 kedvelés

Nekem van a Gtx-re RTA tank,így nem kellett eladnom a modot.Egyel több modom maradt és van rajta építős MTL kazán​:wink:

1 kedvelés

Attól függetlenül, hogy néha szörcsög elvileg van olyan pori amivel nem csinálja ezt. :thinking: Szerintem megér egy próbát meghírdetni. :blush:

1 kedvelés

ha jól sejtem erre nem 510-es kell ugye? Honnan tudom, hogy melyik való rá?

510-es csatlakozója van,tehát a legtöbb kazánt rá tudod tenni.

4 kedvelés

Nekem is van vaporesso GTX kazánon. A 0.2 es a 0.3 porlasztókkal egyáltalán nem szörcsögöt. Viszont az 1,2-es porlasztóval szörcsögött, és nem is kicsit. Szerintem a vaporesso GTX tank dl-re való

2 kedvelés

Akkor jól emlékeztem. Köszönöm a megerősítést. :blush:

2 kedvelés

Egyrészt azért is mert a drip tip eléggé széles amit vele adnak és az mindenre való csak mtl-re nem

1 kedvelés

Elvileg MTL-re való.Azért jár hozzá a 0.8 és 1.2-es porlasztó.

A Gtx szettje sima MTL tank és MTL drip tip van rajta.

18-as.
@Norbi bármilyen 18 vagy 16-os RTA tankot rá lehet tenni.

3 kedvelés