Vaporesso GTX

Sziasztok! Megvettem 2. Cuccot,Vaporesso GTX Go. 80.Hááát… jó nagy ! Kicsit benéztem,túl nagy a szipka is…kérdésem,hogy sziváskor túl meleg a gőz,majdnem forró.O.2 porlasztó van benne.Mit szóltok? Köszi!

1 kedvelés

Szia!

Nem hajtod túl a kazánt? Ajánlott Watt mennyi?

3 kedvelés

0.2 ohmnál nincs nagyobb hozzá? Ez durván DL.

3 kedvelés

Én is a túlzott teljesítményre tippelnék így látatlanban, esetleg a levegő nincs elzárva vagy nagyon kicsire állítva? Amúgy igen, ez erősen rögtön tüdőre vevős kombináció.

3 kedvelés

Nekem van vaporesso gtx tankom. És 0.2 porival használom, néha, de csakis dl-ben. 45-60 watt az ideális neki. Legalábbis a porlasztóra az van írva…

1 kedvelés

Szia, mivel ez a készülék autómatán állítja a teljesítményt a porlasztóhoz, viszont a levegőzés állítható, szerintem is a levegőzéssel lesz a gond, nézd meg nyisd ki teljesen!

2 kedvelés

Ez lehet a gond,a o.2? A szettben ez volt.

1 kedvelés

Amit a fiúk írtak, azok is lehetségesek, de nekem a 0.2 ohmon akadt meg a szemem. Ezzel a kevés kis ellenállással nem csoda, ha melegszik, és esetleg nem esik jól vapelni. Ha van nagyobb ellenállású porlasztó hozzá, én azt javaslom próbáld azzal, de a fent írtakat is nézd meg, mert én nem ismerem a készüléket.

3 kedvelés

Az mit jelent? /Ne haragudj,kezdő vagyok/ Leiratban 46-60 W szerepel.

1 kedvelés

Akkor ezt is benéztem,mert én csak MTL-ben birom. Lehet ezen változtatni,hogy ne DL legyen,az nekem durva.

1 kedvelés

Igen, rá van írva a porlasztóra, hogy mennyi az ajánlott watt tartomány, a kettő közé kell beállítani a készülék teljesítményét, ízlés szerint.

1 kedvelés

Sajnos a gyártó a 80-as szériát dl felhasználásra találta ki a 40-es verzió ami az mtl vonalhoz közelít!

1 kedvelés

Ajaj,akkor ez kuka.Köszi a választ!

1 kedvelés

Kinyitottam,igy is forró. Meg fogom próbálni o.6 -os porlasztóval.Meglátom,ha nem jön be,sajnos kuka.Nagyon köszi!

3 kedvelés

Igen. Veszel bele egy 1.2 ohm-os porit és azzal mtl-ben simán lehet tolni…

Szívesen, a 0,6-al tuti jobb lesz nem fog annyira melegedni!

2 kedvelés

Sajnos nem lesz jó az 1,2-es porival, mert nem cserélhető a driptip és ez a podfej dl!

2 kedvelés

Bocsi. Akkor én tévedtem…viszont van 0.3 porlasztó is. És azzal 30-40 watt az ideális…
Amikor én vettem a gtx tankomat, akkor kaptam vele 2 db porlasztót. 0.2…(45-60watt),es 0.3… (30-40 watt).

Lehet DL-ezni nagy ohmon is. Én szoktam, van olyan lé, ami pont így jónekem.

3 kedvelés

Nos,vettem 0,6 -t ezzel egész jó! Nem melegszik,íz jó, Nem lesz a kedvencem,de legalább nem kuka! Köszi mindenkinek a segitséget!

2 kedvelés