Vaporesso Gtx One sérült?

Szia! Nálam is rendszeresen ilyen volt. Többek közt ezért is váltottam.
@Vaperina_Kinga nak elküldtem, és ő tesztelte. Utólagos engdelmével, ide teszem amit írt róla.
" Sok mindent kipróbáltam, de nem az a hiba amire első szemrevételezésnél gondoltam. Sajnos nincs erre megoldás. A porlasztóban a vatta az ami átereszt. Sok dolgot kipróbáltam a délután folyamán. Amit személy szerint külön köszönök. :smiling_face_with_three_hearts: Így már mondhatom, hogy sajna a poriban van a hiba. Ki kell fogni, mert nem mindegyik ilyen.

Azt elárulom, hogy először a huzal lábára gyanakodtam. Ugyanis a Vinci podoknál is jelen van ez a gond, ott levágta a lábakat a videó készítője és használta tovább. Itt sajna nagyon elmegy az ellenállás ezért nem lehetséges.

Van egy teszt a tömítetlen vagy rossz vattával ellátott porlasztókra. Ami itt is tökéletesen bevállt. :slightly_smiling_face: Ha felültöltős tankról van szó, akkor le kell tekerni a top cap-et, csakúgy mint feltöltésnél. Amint megszűnik a vákuum, a porit elárassza a liquid. Itt a tankban lévő porik egyikénél történt ez meg. Így mondhatom, hogy ki kell fogni, mert azért van amelyik nem ilyen. A szürcsögést a kis watt okozta, feltoltam jócskán és az szűnt meg először. Amelyik pori a szürcsögést produkálta azzal a tank nem folyt meg, csupán szürcsögött. És nem is volt tele a porlasztó belseje liquiddel.

Gyanakodtam még a porlasztó O-gyűrűire, de aztán gondolkodtam és elvetettem, mert csak akkor árasztotta el a liquid a porlasztót amikor letekertem a top cap-et. Abból meg csak a vattára lehet következtetni. :slightly_smiling_face: "

6 kedvelés