Vaporesso GTX go 80

Hamar nyomtál :blush: várd meg míg betölti 100 százalékon :blush:

2 kedvelés

Üdv közöttük.
Én is kíváncsi lennék milyen készüléket használ kolléganőd, mert ha nem is akarod ugyan azt a szettet lemásolni (ami tetszett) könnyebb javasolni készüléket és kazánt is. Amúgy egy pod készülék minden féle képpen hasznos, még akkor is ha van komolyabb cuccod is.

2 kedvelés

Trolls is comming :joy::rofl:

troll trolling GIF

Ez biza longfil.

Ja és azt mondtad (ha jól rémlik), nem kell nik. Viszont ha 20+ iqost elszívsz per nap, én szerintem kellene. Persze nem vagyunk egyformák.

Én pl napi kb 1 doboz töltött cigiről váltottam, először nik mentesre. Finom volt, jó volt, de valami hiányzott. Nem volt kerek.
Aztán csakcsak visszatértem a cigire.
Úgyhogy vettem nik-et, bekevertem, ja meg egy másik tankot, mert amit elsőnek választottam fura utóíze volt (eleaf gtl).

Na ezek hozták meg a kellő hatást, amivel le tudtam tenni a bűzrudat.

Ja, és, FONTOS: nagyon valószínű, köhögni fogsz tőle. Főleg ha DL-el nyitsz.
Teljesen szokványos jelenség, 1-3 hét és elmúlik! Szarszar, de idő kell a szervezetednek amíg hozzászokik.

4 kedvelés

Akkor haver ezért fuldoklott? Mesélte hogy régebben voltak nagy modjai de fuladozott… mondom biztos DL kitet használt és egyből tüdőzte. Most van neki egy olyan pod mint nekem,attól semmi baja nincs.

Cumming* :smile:

Ne Bassz@tok már fel vagy én vagyok eltévedve 3 órával ezelőtt,

az meg kurv@ra MTL.

De lehet hogy én nézek másik meccset ?

Tisztelettel

na most random ramentem egy shortfillre es ha jol ertem akkor pénzben ez jobban jon ki ugye? csak azert kuldok kepet hogy biztos egyről beszelunk

Én Dl-el nyitottam és 1-2 nap alatt megszoktam.

1 kedvelés

Igen csak az meg NicSalt !
De attól kipróbálhatod mert lehet az válik be.

Tisztelettel

A dl nem való kezdőknek értem :shushing_face:. Mégy egy úgy mond drl pod sem tolja le azt a gőz mennyiséget mint egy kezdő 0.15 Ohm is gyári coil. Habár 3n dl el kezdtem de engem edzett a cnc ipar :joy::rofl:

Te nyertél. :rofl:

@Lac éjjel nappal porban maszkban az csak natúr hegyi levegő nem ? :rofl::joy:

A 10ml-es nicsalttól(Elfic és társai)árban jobb igen. De ha saját magadnak akarsz mindent összekeverni akkor az még olcsóbb ahogy fentebb írták,de ez már csak is rajtad múlik! Javaslom én is olvassgass,nézd az árakat,olvasd el a keverési tippeket stb stb… és csak is utánna rendelj.

Ennél az a lényeg hogy mellette a kisüvegben van a nikotin. Ha akarod beleöntöd ha nem akarod akkor nem.
De 20+ izé után szerintem is kell nikotin…

2 kedvelés

Akkor a kopasz barátom nem volt képbe. El is adta a gépeit.:sweat_smile::smiling_face_with_tear:

Na hát igen… a melós körülményeim pont olyanok hogy tudatlan kezdőként Dl szettel 12-es nikotinnal mintha csak a tibeti hegycsúcson sétálgatnék. :rofl:

Sokan szeretnének át állni de besnek a hyper vonat alá és vesznek egy úgy mond kezdő setupot smok :shushing_face:.
Alapból kap mellé teszem azt 0.15 , 0.2, 0.4 ét és megy a küszködés

1 kedvelés