Vaporesso GTX go 80

9 :joy: gyár kémény smok tfv9 duál mesh orbitális felhők és krákogas vagy 3 hét után .

Mindenhol vannak bökkenők… olyan ez mint mikor Jancsi bácsi megvette a lapos tv-t mert mindenkinek olyan van,aztán nem találta a gombot rajta. De legalább jól nézett ki! :smiley:

Még egy dologgal legyünk már tisztában, a sima nik booster és a niksó között óriási különbség van.
Egy 18mg niksó is selymesebb ízű mint egy kb 10mg booster…

Boltost hiába kérdezed 90% úgy is olyan mint Mekelek.

Boltosnak az a dolga hogy a szart is eladja lekvárként! :smile: Szóval ezt felesleges is magyarázni,ha bármiből jó gépet akarsz akkor inkább olyan embert kell kérdezni aki használ hasonlót.

Még a képzési fázisban vagyunk tanuljuk az újdonságokat :joy:
De úgy látom elveszett a sok ízű dzsungelben :joy:
Mielőtt lenyomja az entert remélem visszatér :grin:

Ha jó gépet akarsz hát akkor azt mondom mint Einstein relatív mire hol hogyan .:joy:

Jogos jogos. Lehet ami neked jó,az nekem nem. :sweat_smile: Na de lényeg hogy ne az eladót kérdezzük,kivéve ha jó cimbi mert akkor van kedvezmény is. :smiley:

:joy:
resident evil 4 GIF

Nem rossz de lehet mi nyertünk :slight_smile:

Itt most egy liter 12%osról van szó, és mivel @Fgytreka még kisebb %ot használ ,szerintem ő nyert :slight_smile:

Tisztelettel

4 kedvelés

Nem sokkal, de igen :wink:

1 kedvelés

jo erosen hahahha

Lecsapva a labda.

Már megkezded? Legalább had igyuk meg a kávét.:sweat_smile:

2 kedvelés

En mar meg ittam. Sot a masodikat iszom. :grinning:

Vonatkoztass el minden mástól, és a kérdés, hogy a cigit vagy az elektromost mikor próbáltad, rögtön tüdőre szívtad mintha levegőt vennél, vagy először a szádba és úgy tüdőzöd le :roll_eyes::blush:

En iquos utan maradnek az mtl vonalon.

nem rogton tudore szívtam sose a cigit, se az iqost se az e cigit

Akkor mtl, és jó a POD amit ajánlottak az ursa. Mondjuk nekem végül PODban jobban bejött a kiwi pen, de leginkább azért mert kerek a drip tip, nem olyan széles

2 kedvelés

Vasárnap van,ilyenkor nem szabad korán kelni. :laughing: