Keresem az elsőt... 😅

Sziasztok!

Férjemmel elkezdtük a glo t használni, viszont hiányzik az a tipikus füst okádós életérzés… :face_with_hand_over_mouth:

A liquid ecigi ugrott be elsőként, ami talán ezt a hiányzó érzést pótolja viszont elég tudatlanok vagyunk ezen a téren és elvesztünk a típusok között is és az aromák terén is a bőség zavarát keltik… :sweat_smile:

Tudnátok ajánlani megbízható webáruházat (vagy ha van eladó készüléked, akár szett, azt is megnézem) ahonnan tudnánk szemezgetni?

Nem szeretnénk első körben túl sokat költeni erre, így több 10 ezres ajánlatokat ne tegyetek! Egyenlőre próbáljuk megtalálni a megfelelő módot arra, hogy a sima cigit el hagyja viszont a feelinget tovább élje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Köszi ha segítesz!

Szia :smiling_face:
Kezdeném úgy,ahogy már sokszor leírtam​:grinning:
“Nem szeretnénk első körben túl sokat költeni “ :thinking:
Azt hiszem ez úgy kezdődik hogy veszel kettő db hevítőt+2 doboz miazistennyilát (kb 15000 ha jól gondolom) hozzá :smiling_face:ami kb ugyanannyiba van mintha vettél volna egy olcsóbb e-cigarettát.
Nem sértegetésből írom :smiling_face:
Sokan szeretik a podokat már itt is és egész jó véleménnyel vannak róluk,amiről kapsz is majd sok infót.
Az aroma az más kérdés mindannyiunk számára ki-mit szeret :smiling_face:
The Liquid-Cityn nézz szét,és pénztárca függő minden :wink:
Van még a tarsolyunban pár shop ami megbízható :wink:

6 kedvelés

Megfogadtam hogy nem beszélek rá senkit, de…
https://vaperina.cc/t/fiokurites-2-0/21118
Az első az URSA Nano Pro 15K-ért, ennyi mindennel szinte ajándék :slight_smile:
Azt kezdőnek is merem ajánlani, szinte elronthatatlan, de ebben szerintem az eladó kolléga is szívesen segít, de mi is. Szépen vissza adja az ízeket, és nem nagyon kell babrálni vele :slight_smile:

Az aroma, az tényleg egy fogós kérdés ahogy @Zolika is írta.
Egy jó tanács , Ne keressétek az analóg cigi “ízét” mert,
akkor ez az “életstílus” nem a ti világotok lesz. (nem fogjátok megtalálni)

Tisztelettel

3 kedvelés

Szia
Lehet hülye ötlet, nem tudom. Azért bedobom, hátha :smiley:
Esetleg írd meg merrefele laksz, hátha kipróbálhatnád egy egy kedves ember cuccát.
Veszprémvarsány Győr vonalon én pl segítenék ebben.
Van akinek pl nem jön be. Vagy jó lenne tudni hogy MTL, RDL, vagy DL vonalon indulj el.

3 kedvelés

És még a foxpost is benne van az árban! :smiley:

1 kedvelés

Utóbbi érdekes lehet … mutatom Férjnek! :slight_smile:

Szia

A két utóbbi készülékről érdeklődnék

Milyen könnyen használható, és megadják e a füst okádós életérzést?! :slight_smile:

Mennyibe kerülnek hozzá az alkatrészek és milyen gyakran kell cserélni ezeket?

Illetve a lotyiket hol és mit kell venni keverni hozzá?

Kpszi

Először is üdv a Vaperinán :grinning:
Ha azt a füstös dohány feeling-et keresed, akkor dohány kívonatos aromákat vegyél, vagy long fill-eket, azokat csak feltöltöd alaplével és kész is. Többek között Azhad elixyr, la tabaccheria, stb…azok elég jók…

1 kedvelés

Szia!

Amiről én beszéltem arról itt egy videó:

A vége felé nézd meg, és döntsd el hogy elég e neked annyi gőz.
Nekem bőven, de nem vagyunk egy formák.
Az MTL elsősorban nem a Gőz okádásról szól, arra ott a DL.

A lötyi ajánlás? Én nem vagyok ilyen bátor hogy merjek bármit is ajánlani.
Nagyjából két fajta típus van, át szokáskór:
1., aki az analóg ízeket keresi. na az nagyon nehéz ügy
2., ebbe a csoportba tartoztam én is, egy teljesen más íz világot keres.
Ez volt nekem a gyümis- hűsítős irány.

Először az íz világot találjátok ki, utánna lehet bele menni a konkrét aroma ajánlásba.

Tisztelettel

2 kedvelés

Tudunk erről beszélni privá

És kettő milli pupákolása után dobhatja is a pod fejet :rofl:

A la tabinak léteznek direkt podokba való kivonatos aromái, amik elvileg kímélik a porlasztót. Azért írom, hogy elvileg mert sosem próbáltam.

Gyakorlatilag is kímélik, próbáltam.

1 kedvelés

Szia!
Üdv itt!
Ha még releváns akkor készüléknek azért csak be ajánlanám az Aspire Vilter Pro-t.
Ez egy marha jó, faék egyszerű pod.
Különlegessége hogy a drip tip helyett árulnak hozzá egy bizonyos “Vilter Filter-re” keresztelt tulajdonképpen iqos szerű cigi filtert. Így szerintem jobban hozzá a sima cigis/iqos-os érzést.
Én nagyon szeretem, szerintem kezdőknek egyik legjobb készülék :grinning:

Webáruházak amikket használok:
-Liquidhall
-TheLiquidCity
-Vaporism
-TastyVape
-Eliq
-Le Petit Vapoteur
De ezeken felül nagyon sok megbízható webáruház van itt a fórumon több véleményt is tudsz olvasni róluk!

4 kedvelés

Kifejtenéd bővebben? Hogy micsoda? A la tabi? :slight_smile: köszi!

La tabaccheria aroma család. Olasz gyártó cég. Bocs hogy bele vau-vau

1 kedvelés

Az a filter nem folytja le / szűri a gőzt? Kb mennyi időnként kell cserélni?
(OFF: Lepetit-ből rendelsz valamikor? Beszállhatnék 4 db kicsi aromával? :smiley: )

1 kedvelés

Nekem a sima van nem a pro és a filtert nem tudtam használni sokáig mert nagyon melegszik. Naponta cserés, mert gondolom a kondenzt felszívja az alja

4 kedvelés

Nagyjából 3-5 újra töltésig elég, illetve ahogy én érzem, nem szűri és nem folytja le a gőzt!
És nálam nem melegszik​:smile:

Őszintén ebben a hónapban már nem terveztem, de ha fogok és eszembe jut, mindenféleképpen írok :grinning:

1 kedvelés

Köszönöm Uram :slight_smile:

2 kedvelés