Vaporesso gtx 80 VS one

Szia.
Én most egy z80-as innokin-t hajtok semmi bajom vele :blush:
Ha már Innokin és következő szett én ezt tenném:

Ez így kb 80 euró DE a kumulus-on választhatsz 3 havi részletben fizetést ( költségek nélkül) így nem kell egyszerre “sok” pénzt kiadnod és tudsz tervezni a költségekkel. :blush:

Szép napot neked!!!

2 kedvelés

Igen, ez így van. Annyira azért nem vészes!

Köszi, bízom bennetek!

+Pont ebbe szerettem bele, de az ára miatt hamar át is ugrottam. :smile:
Viszont elosztva tényleg sokkal barátságosabb :slight_smile:
Miután leküzdöttem a pszichés akadalyaimat még is rendelem!

Hajrá :wink:

0,8-as porlasztókkal jó lesz.
Ha kell tudok segíteni a beállításokkal is.
Itt sokkal több lehetőség közül választhatsz.

1 kedvelés

Szuper, köszi!
Számíthatsz a megkeresésemre mert már meg is rendeltem :slight_smile:
Nem akartam lemaradni az akcióról :slight_smile:

2 kedvelés

Szia.
Sikerült a 3 részletben fizetés?
Egyik kollégám is szeretne így vásárolni azért kérdezem.

Szia!
Nincs infóm róla sajnos.
Őszintén szólva nem néztem meg az osztott fizetéses opciót, így kipengettem egyben teljes árat…
Remélem a cimbidnek összejön, sok sikert hozzá :wink:

1 kedvelés

Szia Tamás!

Máris szükségem van a segítségedre :smiley:

Szóval megérkezett az innokin coolfire z80, esztétikailag abszolút megfelel az elképzeléseimnek :slight_smile:

Coil beaztatva Journey el presidentebe, mert rögtön a csillagokat akartam :blush:
Miután kipróbáltam, sajnos nem hozza azokat a finom jegyeket amiket a vaporessom. Némi kellemetlen mellékíz is tásul :frowning:
Pori csere, Watt+levegő állítgatás, 555 aromával is ugyan ez a helyzet :frowning:

Tehetek még valamit?

Melyik coilt raktad be?

A 0,8 ohmosat

Az akksi 30 %on volt. Most csutkára feltöltöttem, sokkal jobb, már csak egy picit érezni a mellékízt.
A vaporessonál is tapasztaltam, ha az akksi meruloben van akkor egyfajta kesernyés íz párosult.

Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez az összefüggés…

2 kedvelés

18watt 100 Hertz. Refresh run tx

Próbáld ki igy

A herzet hol tudom beállítani?

A két alsó gombot nyomd egyszerre és az f0 menüben tudod állítani. A tűzgombbal tudsz a menübe menni, a le fel gombokkal pedig az értéket állítani.
Szerintem a 0.8-as porihoz elég a 14-15 Watt, és én 70-re állítottam a herzet. Próbálkozz, hogy neked hol jó

1 kedvelés

Köszi a tanácsot mindenkinek!

Na lesz mivel babralnom :smiley:

2 kedvelés

Szia! Innokin van az asszonynak és akármelyik porit próbáltam azt a hangyaf.sznyi mellékízt én is mindig éreztem, és jobb ízt adott sokkal a Vaporesso GTX One kit-emben használt 1.2 ohm-os GTX pori. Úgy döntöttem ezért, hogy magamnak Nautilus GT-t veszek. Nem bántam meg, mert ez 0.7(szűk DL) és 1(MTL) ohm-os porival is jobb ízeket ad még a GTX One-nál is. Vettem alá egy 18650 -es Aspire Paradox modot amivel majd’ 2 napig tudom hajtani 14-15W-on. Ezt csak azért írtam le, ha esetleg nem jön be Neked sem a Z coil, Nautilus irányban léphetsz bátran… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszi Péter!
Az Asszonyt nem zavarja?
Azt hittem nekem bármi jöhet mert jó pár évig voltam koleszos :smiley: de picit mégis érzem-akárhogy állítgatom- ez a megmagyarázhatatlan mellékízt.
Azért adok még esélyt a dolognak, próbálgatom az aromákat, hátha :slight_smile:
Aztán, ha nem bírom tovább nyitok egy új topicot kazán kérdésben :slight_smile:

Nem, érdekes, ő azt mondja nem érzi… :grinning:

Haha! De irigylem :yum:

2 kedvelés

Én is, ő aromákban sem válogatós, nekem ott is megy nagyon a szelektálás. :sweat_smile:

Na, még egy pont a vapelesnek! Még egy dolgot sikerült megtudnom magamról :smiley:

1 kedvelés