Vaporesso gen 200

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy azt irja ki az ecigi hogy check atomizer. Mindent probaltam ki vettem a porlasztot vissza raktam. Meg takaritottam es megsem jó…
Valaki tudna segiteni?

3 kedvelés

Szia! Próbáld még meg másik rta-val is. A mod 510 pozitiv pinjét is takarítsd ki.

3 kedvelés

Csak ez az egy van sajnos. Eredeti itank ami jart hozza.
Porlaszto ket napja volt cserelve. Minden probaltam mar.

3 kedvelés

510 pin pozitiv oldala az melyik? Bocsanat a hulye kerdesert!

3 kedvelés

Valamit mégsem jól csinálsz …próbáld ismét.

3 kedvelés

Toroltem ful piszkaloval hogy jobban oda ferjek.

3 kedvelés

a belső ki álló rész…a tank alján is van össze kell érniük

3 kedvelés

ja és a porlasztón is van…

3 kedvelés

Igen. Vegig menten ezeken, es megsem.

3 kedvelés





3 kedvelés

Másik porlasztóval is próbáltad?

4 kedvelés

Ez az egy porlasztó van jelenleg. 2 napja lett kicserérlve.
Azt nem tudom hogy lehet e amiatt hogy fel nyomodott 220 wattra és nem vettem eszre ugy kezdett el porlasztani de utana egybol check atomizert irt ki epp hogy elkezdett volna porlasztani. Regen is volt ilyen hiaba le van lockolva felvitte 220ra de akkor se csinalta ezt. Most irja ki ezt eloszor.

4 kedvelés

Akkor lehet már szét égett így nincs mit érzékeljen a mod…

4 kedvelés

Nem látom égettnek. Máskor is volt ilyen utana meg használható volt ha vissza vettem 70 wattra.

3 kedvelés

Kontrétan kb 2mpig porlaszott vagy még annyi se. Epp hogy hallottam hogy elkezdett porlasztani.

3 kedvelés

sajnos elég ennyi neki 220 watt az kinyírja…

4 kedvelés

Értem. Lehet nem mindegyik eli tul. Maskor tenyleg nem ment tonkre es akkor tovabb porlasztott.
Mar rendeltem porlasztót varok amig meg jon. Ha azzal se lesz jo nem tudom mi lesz.

3 kedvelés

Szerintem az a porlasztó kakukk. Ez például durván mondva olyan, mintha egy 12 voltos égőt beraknál a csillárba. Egy pillanatra az is felvillan. Mutat a mod ellenállást? Ha van multimétered, azzal is kimérheted a porlasztót. Mellesleg én nem használnék olyan modot, ami lockolva random 200 wattra feltornássza magát. Nekem Geekvape modom van. Az is szórakozik: 3-4 újratekerés után állandóan dobálja a régi vagy új coil üzeneteket. Az elején vagy ötször szétszedtem a tankot, huzigáltam a csavarokat, pin ellenőriztem mindent is. A hiba megmaradt. Kell egy gyári visszaállítást csinálnom a modon, és a hiba megszűnik. Ezt csak úgy okulásként írtam ide, hátha valakinek jól jön, ha olvassa. Szerintem kérj kölcsön próbaképp egy másik tankot, vagy vegyél egy olcsó, egyszerű RTA-t. Ha meg a modod ilyen goromba dolgokat művel, én a helyedben azt is lecserélném.

7 kedvelés

Jó ha van tartalékba legalább 10-15db! :wink:

3 kedvelés

9.99et mutat. Azt olvastam ha nem erzekel porlasztot akkor ennyit ír ki. Sajnos nincs multiméterem. Ha megjön az új porlasztó majd kipróbálom. Ha azzal sem működik nem tudom mi lehet a gond.

2 kedvelés