Vaporesso gen 200

Milyen rta jó a gen 200asra?
Igazábol nem ertek hozza. Tekercselni meg vattázni. Meg beallitani a modot hozzá. :confused:

2 kedvelés

Szervusz !

220 watt az azonnal elégette a fűtőszálad , azért nem érzékel ellenállást. Porlasztócsere megoldja a problémádat. Ezért használunk RTA-kat, mivel azokat pikk-pakk felújítjuk. “Milyen rta jó a gen 200asra?” A kérdésedre a válasz bármilyen RTA, RDTA, RDA megfelelő, mivel 510 csatlakozással rendelkezik mind. Régen a kezdetek kezdetén voltak egyéb csatlakozók is pl. EGO menetesek, de az EGO készülékek tudták az 510 csatlakozást is.

További szép napot.

7 kedvelés

Offtopic, bocs.
Köszi szépen, hogy megosztottad a Geekvape tapasztalatot, Murphy törvénye dolgozik :smiley: Lassan egy hónapja használom az S100 (Aegis Solo 2) modot, eddig aránylag jól működött, de ma elkezdte feldobálni minden tűzgomb nyomásra az Old/New Coil üzeneteket, már majdnem szétszedtem a tankot (aztán a modot)… :slight_smile: Tanács a gyári visszaállítással működött, köszönöm!
U.i.: kicsit “érdekes” mod, nem tudom lesz-e valaha firmware frissítés hozzá, mert valamelyik nap nekem sikerült úgy lock-olnom az oldalán lévő kapcsolóval, hogy simán izzított tűzgombra :smiley: , azóta nem sikerült megismételni a mutatványt, pedig érdekelne mi lehetett a gondja.

5 kedvelés

Én is egy külföldi fórumon olvastam véletlenül egy legend 2 kapcsán a resetet. Én nem kerestem frissítést mert idáig akár pc akár mobil ha valami frissül akkor tuti kiidegel. Megváltozik a kinézet a funkcio gombok változnak stb. Én a geekvapet egy középkategóriás tömegcikknek tartom. Olvasgatásaim után azt szűrtem le hogy vannak rosszabbak ennél és vannak jobbak. Nem beszélve a Dna Yihi illetve Dicodes elektronikával szerelt prémium modokról.Nekem ez egy eszköz. Leesik hát leesik. Kopik poros retkes ragacsos rántott húsos szóval kap rendesen tőlem.Ha tönkre megy hát tönkre megy. Jobb mint egy random watt állitgatós mod. A drágát meg félteném mindentől is.

4 kedvelés

Elég tudatlan vagyok ebben. Milyen tankot ajanlanatok ami rta-s. Porlasztobol dl-eset használok szoval olyan tank is kéne. Milyen huzal? Milyen vatta? Ezt hany watton lehet használni? Illetve van olyan huzal ami mar be van tekerve és nem nekem kell? Nem tudom mennyire befolyasolja az hogy izbajnok liquidet szivok és szeretném érezni az ízt.

Illetve mennyi ideig bírja a vatta és a huzal? Porlaszot kb 1 honapig szoktam hasznalni. Addig amig nem erzek kicsit fustosebb ízt.

Bocsánat csak apránként jutnak eszembe a kérdések igy nem egyszerre teszem fel. 70 watton szoktam használni a porlasztót. Ha tudok erősebbet beszerezni akkor max 85 watton szoktam. Ezért is kérdezem hogy ahhoz a teljesítményhez hogyan kell csinálni a vattázást?

Huh. Beletapintottál azokba a kérdésekbe amikre nem tudom a választ. Sajnos én MTL felhasználó vagyok. De biztosan kapni fogsz segítséget, mivel a legjobb helyen vagy… Megmondom őszintén soha nem próbáltam a DL vonalat. Talán nyiss egy új topikot , vagy nézd át a DL es vonalat hátha valaki már megválaszolta a kérdésed.

4 kedvelés

:sweat_smile:
Kezdjük a nemtudom résszel, tankot majd ajánlanak a DLesek. Előretekert huzalt kapsz, olyan is van, szvsz. baromi felesleges- ha tudsz cipőfűzőt kötni, az építés is menni fog. Teljesítmény… az építéstől fűgg, de porlasztózás után igen meglepő tud lenni, hogy DL-ben 25-30W körül is van élet, nem kell egy családi méretű grillsütő teljesítménye egy single coil RTA-hoz​:grin:
Vatta élettartama leginkább a használt levestől függ, de semeddig nem tart cserélni. Szóval előre…
@dl_csoport
valakinek jó ötlete kezdőbarát RTA ügyben, amit lehet is kapni mostanság?

5 kedvelés

Dvarw Dl tank. 12 ml azhad elixir signature 1000 9mg nic. 50/50 liqid 35 w.

4 kedvelés

Ne viccelj velem, ez még majdnem új…:rofl:

2 kedvelés

Ha már szétszedtem, hát duzzogva kicseréltem. Nem vagyok nagy szakértő, de eddig egy Wotofo Profile RDTA-t használtam. Az tetszett benne, hogy lehet single vagy dualban, illetve mesh-sel is építeni. Az RDA sosem vonzott, de a squonkkal még szemezek. Nagyon finom ízeket adott gyümölcsös vonalon. Meshet használtam 75 watton. Azért tettem félre, mert már ha az asztalon eldőlt véletlenül 5 másodpercre, akkor is megfolyt. Napi 1-2 tank tuti a zsebembe kötött ki. Amúgy is zabálja a liquidet, hát még ha folyik. A Dvarw az fele olyan ízt ad, viszont nagyon egyszerű építeni, megfolyatni meg szinte lehetetlen. Na jó, kifelejtettem már kétszer a chimney kupakot építéskor. :sweat_smile::sweat_smile:

4 kedvelés

Olyankor picit folyik :grin:
image

5 kedvelés

Hirtelen ez a kettő jött szembe

3 kedvelés

Életmentő voltál, hogy megosztottad a Geekwape resetes tapasztalatodat. Pár hónapja nekem egy Z200 kezdte el csinálni, már azt hittem, hogy kinyírtam a coil leégetéssel(ezért offoltam is az RTA vonalat), mert kb 2 slukkonként kérte, hogy válasszak a régi vagy új ellenállás között. Vennem is kellett ez miatt egy Vapporesso Target 200 modot ami nagyon jó mod, de nekem a Z200 nagy favorit marad. Nagyon sajnáltam volna, ha ki kellett volna kukázni, de a reset megoldotta, és újra túrhatom rajta a Valyian 3-at végre :grin: Eddig csak egy Whirl 2-vel tudott viszonylag normálisan megbírkózni, úgyhogy ezer hála és köszönet a tippért :hugs:

3 kedvelés

Nincs mit. Örülök, hogy segíthettem. Ezért vagyunk itt. Nekem is Z200-am van, ami szarakodik. Úgy vettem észre, hogy 4-5 coil csere után megvadul. Reset, aztán öröm és boldogság.

4 kedvelés