Segítség tanácstalan vagyok

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Zeus x mesh rta. Sajnos elment a gyári mesh amit kaptam hozzá. Viszon kaptam egy tekercs vandyvape m mesh ni80-at amit méretre kell vágni. Az lenne a problémám hogy mikor méretrevágom leizzítás előtt olyan 0.20ohm-ot mutat a modom. ( A mod egy vaporesso gen200-as ha ez számít)
Leizzítás után leugrik 0.10ohmra és gondol egyet még lejjebb megy 0.06ohmra amivel használhatatlan. Próbáltam hosszára 2hajtva is ugy is ez a jelenség. Valakinek esetleg valami ötlet?
Előre is nagyon szépen köszönöm

Azon gondolkodom, nem lehet az a baj, hogy a gyári mesh lapnak a széle egybefüggő teljesen. Vagyis ahol lefogatod, ott gyakorlatilag nem hálós szerkezetű, a tekercsest, viszont a hálós szerkezetnél tudod csak lefogatni. Nem elképzelhető, hogy izzításkor esetleg elizzik a befogatott részből valamennyi? Bocsi, ha hülyeség, csak gondolkodtam.

1 kedvelés

De most fején találtad a szöget. A lefogató részén a gyárinak egybe függő. És a hálónak felizzik a lefogató részénél. Ahogy irtad. Nem tudom hogy lehetne kiküszöbölni…

Ha nekem lenne ilyen gondom, én vennék hozzá gyári mesh lapokat. Azzal kizárnék minden ilyen jellegű problémát.