Aspire cleito

Sziasztok!
Ezen a héten vásároltam egy Lost vape thelema solo modot. Megpróbáltam használni az Aspire cleito tankjaimmal de mindkettőnél check atomizer-t írt ki. Már kipróbáltam a Google-től kapott tippeket de nem sikerül beüzemelni. Sajnos a többi modom nem működik úgyhogy azokkal nem tudom kipróbálni.
Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata ilyen téren ?

Szia!
Az új mod közèpèrinkezőjèt le tudod óvatosan nyomni pèldául egy kerámia csipesszel,van rugózása?

Igen rugózik.

2 kedvelés

ha nincs másik tankod(avagy modod)akkor venni kell tankot.

2 kedvelés

De va több tankom azok működnek az új moddal csak a két Aspire nem. Lehet hogy van bennük valami védelem?

nincs védelem…510pinjük rövid…

2 kedvelés

A tank belsejéből kitoltam az 510-es csatit, rácsavartam a modra de visszamegy a helyére és továbbra sem működik.

Ha lassan tekered rá azt a tankot, amivel megy, akkor kell lennie egy pontnak, amikor érzed az ellenállást, akkor kezded benyomni az 510 rúgóját. Össze kéne hasonlítani a működő és nem működő tankokat, hogy milyen érzetre, mert lehet az 510 pin nem érintkezik, meg a tankon rövidebb.

a porlasztónak kéne belülről támasztani…nem tudod jobban belehúzni a tankba a porlasztót

Ahogy @Ispy írja

Ezt a legegyszerűbben úgy tudod kideríteni,hogy egy kis alufólia darabot teszel az èrintkező felületek közè,ès úgy nèzed,van-e kontakt.

2 kedvelés

Beraktam az alufóliát, mostmár azt írja hogy short circuit.

Arra nagyon kell figyelni,hogy csak a közèpèrintkezőn lehet a fólia.


Ès amikor rá tekered a tankot,akkor sem mozdulhat el,mert különben fals èrtèket mutat a mod.

1 kedvelés

Ilyen szépen még senki nem írt körül egy kiadós rövidzárlatot :grin:

ha esetleg kinyifan a mod @John vesz egyet… :slightly_smiling_face:

Azt nem írtam,hogy így is kell használni :slightly_smiling_face:,csupán a kontakt ellenőrzésre szolgálna a fólia.

2 kedvelés

én inkább másik modon használnám…ami nem megy azt nem erőltettném…de ja végül is nem írtad… :+1: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha mutatna valami értelmezhető értéket a mod,talán egy ilyen megoldással lehetne használni a kettőt együtt.

1 kedvelés

Lehet csak hangyapöcsnyit kijjebb kell csavarni a pint a tankban…ha lehet

Kitoltam ameddig csak lehetett de úgysem jó.

Az Aspire legalább 1 menettel hosszabb mint amit elfogad (centaurus)