Na most mi is van?

Sziasztok. Szeptember 12 óta egy szál cigire nem gyújtottam rá hála a vapelésnek. Lementem egész 2mg nikotinig milliliterenként szóval sikerérzet az van. Nos…úgy döntöttem beújítok és veszek egy másik készüléket. Mivel nem volt szettben így maradt a Vaporesso Gen200, mellé egy Zeus tankkal.
2x 3100 50 amperes akku viszi a gépet. Tudom az 50 amper parasztvakítás de csak ez volt.
Nos a helyzet az…feltöltődtek az akkuk külön akkutöltőről(azt is vettem mert igyekeztem utánajárni mi hogy megy),betettem a gépbe. A porit finoman megcsepegtettem,összetettem a cuccot,tettem bele liquidet rendesen. Első indítás után(elmúlt fél óra) semmi nem jött belőle szinte,hiába állítok a levegőn,értelmes keretek közt a watton…semmi. poricsere megvolt…még mindig semmi. Kérlek segítsetek mert már az agyam eldobom. :frowning:
Előre is köszi! Még nagyon amatőr vagyok.

Mi az akkumulátor pontos típusa? Esetleg képet tudsz mellékelni?

Frissítés. Haverom modja se hajtja meg sehogy. Ugyanaz a szitu. Tipik olyan érzés mint amikor elzárod a levegőt és pangó gőzt szív az ember.

2 db basen 3100asról van szó 50A megjelöléssel.

Akkor a tankkal lesz valami gond.

Nem lehet, hogy nem kap elég kratot a tank? Esetleg a tank alján a pint tekerd picit kijjebb, hátha. A mod tuti? Másik tankal megy?

Van, hogy az 510 pin nem ér hozzá rendesen a rúgós 510-hez, az tud ilyeneket produkálni.

Másik tankkal tökéletesen üzemel. Ma még próbálkozom vele meló után.