Vaping Underground

Hölgyek, Urak!

Azt kell írjam, hogy le a kalappal a Vaping Underground - elött.
A sztorim itt kezdődött el. Rátaláltam erre az oldalra. Mégegyszer megpróbálom az e-cigit.
Leteszem az analógot. Muszáj. Több oka is van, de azt nem írom.
Nos nagy befektetés volt.
Segítségre találtam ezen az oldalon pár jó lelkű emberben, többek közt @soltesz74
Adott nekem tankokat, liquidet… Ami a legfontosabb: bizalmat!
Eközben
Költöttem erre, is, arra is. A biztosítékot egy töltő verte le.
Név szerint egy Efest mega usb charger.
Pár napja kaptam meg, kiváló minőségű kis töltő… Volt! Majd egy hétig is működött.
Aztán villogott, mint a diszkóban a stroboszkóp és nem töltött többé!
Írtam egy emailt ahonnan rendeltem, a Vaping Underground - nak. Forrt az agyvizem, hisz le akarok szokni a cigiről, de tényleg és nem. Minden megvan, csak az a ki***szott töltő nincs.
De a csillagok állása, vagy a sors keze, visszaírtak. Több opció is volt, hogyan oldják meg az én problémám. De végül sikerült. Újra van töltő, hála az ügyfélszolgatnak. Pár email és van megoldás! Éreztették, hogy ők segíteni akarnak.


Ez a vapelés, tényleg egy külön társadalmi réteg, ahol segítünk egymásnak, legyen az magán vagy cég jellegű?

14 kedvelés

Ugyan gyerekcipőben járok a témában, de én is ugyan ezt a segítőkészséget érzem a mindennapokban a körülöttem lévő, akár idegen vaperektől is. Random témázgatnak az emberrel, megsem gondoltam volna soha hogy pont velük majd pont én gőzölünk odakinn, és együtt kütyüzünk. :smiling_face: Ez egy másik világ úgy hiszem. Ugyan reklamálnom eddig sehova nem kellett, de jó tudni hol figyelnek a vevőkre. Ne add fel. Én első nekifutásra 2 hónapja szívom a gőzikét. Egy pillanatra se bántam meg. Egy tipp, ami nekem is segített: Nincs olyan hogy kell. Ha rá akarok gyújtani megteszem. A parom még cigizik is, szóval mindig van itthon. De nem tiltom meg magamnak, mert ha megteszem csak az fog kelleni. Legyen ott a tudatodban h rágyújthanál, de inkább vapelsz egy finomat. :wink: nekem bejött, egy szál cigit szívtam el.
A másik,hogy idővel meg kell duplázni az alap szettünket, hogy mindig legyen mindenből. Jelenleg egy akksitöltőm van, csak akkuból van 2 szóval, nekem is lesz még egy köröm arra hogy ne kelljen muszájból cigizni, ha jön a cumivonat.
Kitartast! Menni fog! Meglátod! :innocent::sunglasses:

10 kedvelés

Köszönöm szépen a bíztató szavakat!

1 kedvelés

Örülök, hogy megoldodni látszik, viszont én az xtarra esküszöm, évek óta megy, zéró probléma, de nem is nagyon emlékszem rá, hogy lett volna rá panasz.

1 kedvelés

Igen, köszönöm.
Sokadika után az lesz a következő projekt

1 kedvelés

Hát idővel mindig duplázódik. :rofl:

4 kedvelés

Ettől félek én is. Még nincs két aksi töltőm, de már kinéztem egy új modot, két tankot, és kiválogattam az összes említésre méltó aromát liquidhall-on. Még meg se kerestem a dellát rá, de már el is költöttem. :sunglasses::smiling_face_with_tear:

4 kedvelés

Nagyon örülök,hogy sikerült meg oldani a töltés problémáját .
Tudod , ha kell segítek bármiben , természetesen ha tudok :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm szépen

1 kedvelés

Akarsz róla beszélni? :laughing:

1 kedvelés

evvel vagyunk így jó páran szerintem,hiába van pl 5 szettem de kell még egy mod vagy 2 meg egy két rta is kell​:grin::sweat_smile:màr az októberi fizut elkölteném de még meg sem kaptam​:grin:

6 kedvelés

Mesélhetek róla, de a vége az lesz, hogy te veszel egy új szettet. :rofl:

2 kedvelés

63 bejegyzést új témára osztott fel: A család és a vape kapcsolata

Fején találtad a szeget :smiley: Aki itt sok időt tölt olvasgatással egy idő után azt veszi észre hogy több készlete van mint egyik-másik vape-shopnak :smiley:

5 kedvelés

Ha ennyi mindenem lenne, már gondom se lenne. :joy:

Hasonlóan vagyok én is…kitartást az egészségesebb útvonalhoz! Ez nem kényszer, élvezet! 24 év cigizés mocska után felfrissülés nálam. Már két hét után érzem, hogy helyes útvonal. Zsíros fellegeket!!!

9 kedvelés