Vaperstore

Szia!

Évek óta rendelek tőlük, eddig még nem volt velük semmi problémám. Elég régóta a piacon vannak.

1 kedvelés

Elég régóta vannak a piacon. Valóban… Évente cserélnek domaint és céget. Igazi kókány cég :smiley: Annyi jó megbízható bolt van a piacon. Nem értem, hogy kerül az emberek látóterébe ez a banda.

3 kedvelés

Sziasztok!

Egy szlovák oldalon megjelentek a korábban eltűnt Ultrabio termékek bázis-salt-shot. Rendelnék nagyobb mennyiséget, de még nem látom át teljesen a jövedéki adó hazai hatályát. Kell ettől tartanom?

Nem ismerem még ki magam nálatok. Egy új bejegyzésre csak a választ találtam, ami így nem illeszkedik a témához. Bocsánat….

Jelenleg nincs infó arról, hogy bárkinek is elkobozták volna a csomagját EU-n belül. Eddig csak a weboldalak blokkolásával foglalkoztak.

Amíg lehet rendelj. De ne ess abba a hibába, hogy feleslegesen felhalmozol készleteket​:sweat_smile:

6 kedvelés

Szia !
Egy utánvétes rendelésnél érthetően nem az elkobzástól tartok, inkább a ml-ként kiszabott adótól, amit rossz esetben az elévülés elött egy héttel a jegybanki alapkamattal súlyozva behajtanak rajtam. Továbbá mennyiségtől függetlenül 100 ezres bírságot is kivethetnek ( olvastam v. milyen közlönybe). Egyébként számolgatva a nettó és bruttó árakat a Magyar 27%-ot érvényesítik + a náluk hatályos jövedéki adóval terhelik. Union belül csak egyszer lehet Áfával számolni, vajon ez igaz a jövedékire is?

Ha ennyire bizonytalan vagy akkor ne rendelj onnan…az a biztos.

4 kedvelés

Szerintem se rendelj semmit.

2 kedvelés