Vaperstore

Sziasztok! A vaperstore.eu-ról (Vaping Underground) rendeltem holmikat, de nem érkeztek meg két hét alatt sem. Kerestettem a futárszolgálattal is, de a csomagnak nyoma veszett. A Vaperstore javaslatára megrendeltem újra, amit a futárnál újból ki kellett fizetnem. Ráadásul a megrendelt palást nem jó méret, és ki kellene cserélni egy kisebbre.
A bolt az írásos megkeresésre nem reagál, cím és telefonszám nincs feltüntetve a weboldalon. Számlát sem küldtek. Mit tegyek?

Tanulópénz, illetve itt nyoma marad, nem tudom mekkora összegről van szó, de pár tízezer forintért nem nagyon érdemes ennél tovább menni. Szerintem.

Még 1-2 hétig szekálnám őket, hátha átüti az ingerküszöböt. Egyébként rohadt egy sufnicégy, egy kiló krumplit se vennék tőlük( egy régi-még mindig elégedetlen-vásárló)

Persze, ez oké, én a rendőrség, fogyasztóvédelem stb írányra gondoltam.

Szürkeimport szürke jogi háttérrel… nem erőltetném​:thinking: Még jól meg is kúpolnak a végén :roll_eyes:

Rendben, de mit tanulhatok belőle? Nem szabad webáruházból rendelni semmit? Mert az oldalukon elsőre nem látszott, hogy semmi kontakt nincs hozzájuk, a linkek ott vannak az oldalon, csak épp nem vezetnek sehová.

2 kedvelés

Például azt, hogy előbb kellett volna kérdezni, körbenézni, mert ismeretlen hely, mik a tapasztalatok, mit honnan érdemes. Ismeretlen hely mindig necces, ez a zinternet, itt akkor is átbaszhatnak, ha egyébként nincs semmi előjel, sajnos.

Nekem is veszett már el pénzem a neten, az ilyen 10-20-30k pont az az összeg, amiért 10 emberből 9 nem megy utána, ezek a g…ik meg kihasználják, itt meg még ugye az is ott van, hogy mi is zavarosban halászunk.

Elvileg internetről semmilyen ecigi cuccot nem lehetne vásárolni…csak a mutyiboltból.

Legközelebb, ha venni szeretnél és nem tudod honnan, csinálj itt neki topikot, mi mindent is megvettünk már. :sweat_smile:

1 kedvelés

Sajnos mást itthon nem is nagyon tudsz csinálni, csak a webáruház jutott nekünk​:frowning: Észt meg nem osztok, főleg utólag, legközelebb meg fogod válogatni honnan. És lesz olcsóbb meg jobb is :+1:
Azért csak gyötörd őket továbbra is, hátha segít

Én le szoktam :grin: Láthatóan nem segített, 1-2 havonta valaki ráfut innen is

Üdv, bocs a kérdésért! Ha egyszer fizetél és nem kaptál semmit, akkor mi vitt rá, hogy Még egyszer megtedd?

De miért pont ők? Ott a liquidhall.com, the liquid City, sok vloggernél támogatók, nem fognak játszani a hírnevükkel!

Szia! Közben kiderült a számlatörténetemből, hogy első alkalommal nem fizettem ki előre a szajrét mégsem. Azóta válaszoltak, és címet is küldtek, ahová visszaküldhetem a nem jó méretű palástokat, de nem fogom, mert többe kerül a posta, mint az eszköz.

HunGer86 üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. dec. 12., K, 22:35):

3 kedvelés

Akkor ezek szerint még sem voltak ők olyan ,rossz fiúk"?! :open_mouth:

2 kedvelés

Nem, nem voltak rossz fiúk, én voltam figyelmetlen, sry

Borgyos Gábor üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. jan. 31., Sze, 6:47):

2 kedvelés

Szia. Telefonszámot sikerült valahol találnod? Most én is kellemetlen helyzetbe keveredtem velük.

Szia, sajnos azt nem.

WolfyX üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2024. ápr. 10., Sze, 11:20):

Sajnálom. Én elengedtem őket, gyanús szaga volt az alaplevemnek. Tasty-ra váltottam, kollégámmal együtt. Egyébként a weblap is egy káosz.

2 kedvelés

Szia!
Ha jól emlèkszem @Tivadar_Szocs -nek gondja volt a Tasty-val.Rendeltèl tőlük mostanában,ha igen minden rendben volt?
Meg is találtam:
https://vaperina.cc/t/na-mizu-ki-mit-csinal/24489/3894?u=john

2 kedvelés

Köszönöm azért a figyelmeztetést. Én csak a saját tapasztalatom tudom megosztani. Az elmúlt 1 hónapban sacc/kb 60k-t hagytunk náluk ketten. A múltheti rendelésnél volt egy olyan probléma (3 db hűsítő helyett csak 1 érkezett). Írtam nekik csütörtök délután, hétfőn megjött a maradék kettő.

2 kedvelés

Èn valamikor az èv elejèn rendeltem tőlük,akkor minden rendben ment,azèrt is csodálkoztam azon amit fentebb belinkeltem. :thinking:

3 kedvelés