Mit gondoltok a vaperstore.eu-ról?

Sziasztok, ecigi vásárláson gondolkoztam, és lehetőleg utánvéttel szeretnék rendelni, ami eléggé leszűkíti a webshopok körét, és ráadásul a termék sem a leggyakoribb, így került szóba a vaperstore.eu. Hallottam, hogy pl. az alapfolyadékuk nagyon rossz, de megbízhatóak-e annyira, hogy egy készüléket rendeljel tőlük (gondolok itt főként arra, hogy majd nem egy koszos zoknit küldenek helyette a csomagban)?

1 kedvelés

Szia,mi van ott ami máshol nincs?

Bármi is az, az úri közönség pillanatok alatt talál még 6 helyen :grin:

1 kedvelés

Egy jó tanács, ha ecigizni szeretnél, akkor külföld és előre utalás, és kinyílik a világ.

nem találunk mert csak az utánvételben bízik :smirk:

Szia. Egyáltalán nem ajánlom a boltot. Pont most vagyok velük gondba, mert nem azt küldték amit rendeltem. Két hete megy a hitegetés, hogy feladják a rendelésemet, természetesen már az emailekre sem válaszolnak. Az oldalon semmi céges infó, nem tudod őket felelősségre vonni.

2 kedvelés

Háááát… én nem kedvelem őket​:triumph:
Tisztességes EU-s webshop, kártyás fizetéssel. Ez a megoldás. Nekem volt panaszügyintézésem spanyol bolttal. Én írtam de. mailt, ők kora du. elnézést kértek. Másnap du. fél1-kor nyomta a csengőt a DHL Express.

Madridból.

5 kedvelés

Akkor vaporism :wink:

1 kedvelés

Többször rendeltem tőlük, eddig mindig és hamar megjött minden. Alaplével sem volt gond, most is abból van bekeverve. Árban sem rosszak másokhoz képest. Kínálatuk nem a legnagyobb.

Ha alap akkor liquidhall.com

2 kedvelés

Gandalf Liquid hamarosan elkezdi a készülékek árusítását. Ők utánvéttel is küldenek csomagot.

6 kedvelés

Hoppá, nem várt fordulat! Eddig minden csak pusztult lefele.

2 kedvelés

Engem is meglepett a hír. Remélem jó irányba halad a bolt mert eddig csak pozitív élményem van velük. Hála nekik megismerhettem a Sadboy világ egy kis szeletét.

4 kedvelés