Vaperstore.euról készülékvásárlás

Sziasztok!
Készülök rendelni egy Geekvape Aegis legend 2 szettet.
Vapersrore.eu/vaping underground lenne az oldal.
Rendelhetek nyugodt szívvel? Garancia rendesen megy náluk? Egyszer megszívtam egy oldallal ott a garancia végett már perig ment a dolog, jó lenne nem kellene újra kínlódnom ha neadjisten megint rossz készüléket kapnék.

Szia,

Mennyi lenne onnan? Van egy rakás jobb oldal is…

32.000 ft.

Még Hunvaporon gondolkodom. Ők voltak régen a Hungária krt környékén ha jól emlékszem!?

BIENVENUE kóddal kapsz 5 eurt első rendelésre, ingyenes szállítás, 1 hét, futár hozza.

3 kedvelés

Igen ha jól emlékszem ott egy “szobában”
Ott vettem az első egó-mat náluk​:grin:

4 kedvelés

Ha van választási lehetőség(van!), inkább valami civilizált Ny-európai webshopot válassz. Volt már náluk reklamációm, innen a tikszaros keleti oldalról nézve finoman szólva lenyűgöző az ügyintézés

3 kedvelés

https://www.lepetitvapoteur.com/en/all-of-our-kits/10433-aegis-legend-2-lpv-edition-kit-geek-vape.html

4 kedvelés

Ez pl. már egész jó ajánlat :+1:

1 kedvelés

Ráadásul a löpötyin 23% kedvezmény van péntekig.

Szerintem erre már nem adnak, ez már az akciós ár.

1 kedvelés

Igen,igazad van.De ha már ott jár az ember,úgyís hajigál még ezt-azt a kosárba​:grin:

Az ingyen szállítás nagy úr :sweat_smile:

Emiatt totojáztam egy ritka aromára (Brown Tabak, Longfill) mert nem jött össze a freeshipping :grin:most meg cseszhetem, mert nemigen kapni sehol :roll_eyes:
Freshipping-Zoli 1:0

Ez kizárólagos felhasználóhiba.
Ne gondolkozz. Rendelj! (Tegnap én is ráfaragtam. Addig gondolkoztunk,eladták a kiszemelt modomat. Vérzik a szívem​:pleading_face:)

2 kedvelés

Felhasználóhiba volt :frowning: szerencsétlen shopból, az egyetlen, ahol ezt lehetett kapni, semmi, de semmi más nem kellett, mert dohánykivonatuk egy normális sincs.
Tanulság: ez szopó. Persze úgy van ez, hogy van 10 faxa desszerted…és melyik hiányzik? Ami kifogyott. :grin::thinking:
De pont egy olyan hogy senki se ismeri.
Na de már nagyon offolok.

Szóval Le Petite +1 a kérdezőnek.

2 kedvelés

Látom, te se ma kezdted…:rofl:

+1 LPV. A VU egyébként se a szívem csücske.

Ez valóban jó ár…

Köszönöm ez jó lesz. Már csak utalnom kéne, nincs bankom… :rofl:

Mármint nincs bankszámlád? Valaki csak van a családban akinek van?