VapeMester

Sehogy. Kíváncsiságból hozzácsaptam a kumulusos rendelésemhez pár flakont a régi csomagolásúból, (1.5 ejro/db nem a világ vége…) meg egyet az újból, ez utóbbi 70/30 VG többletes. Hirtelen kellett egy barátomnak több ízből 10ml-es adagokat kevernem, nosza csináltam némi 100-as nikkel alaplevet eme remekből, sacc/kb 10ml több flakonba és csepegtettem rá aromát, amiből 10% a gyári ajánlás abból 50, amiből 15 abból 75 és a 20%-nál 100 cseppet. Némi rázás után elő az RDA és láss csodát: teljesen vállalható és szívható lett mind! Hozzáteszem gyümölcsös prémium aromákról van szó, Dinner Lady, A&L és hasonlók, de a sima kb solub kategóriás gumimaci is jó lett! Dohányossal és kivonatossal még nem próbáltam…

7 kedvelés

Persze, amíg csak magadnak csinálod. Amikor a 10. ismerősöd téríted át analógról és megtér de ő is csak egy kikötéssel, mint az előző 9: “Akkor ha nekem is te csinálod a belevalót!”… Szóval amikor már sok emberre főzöl jól jön az a keverőgép. :smiley: Rázogasson meg szellőztessen annyit aki ráér!

5 kedvelés

Nekem nemigen voltak ilyen “rendelős” megtértjeim. Talán 5-10 embert tudtam átállítani, jó esetben.

3 kedvelés

Én csak 4 embert tudtam , abból 2 fél év után visszatért az analóg cigire,2 meg valószínű, vissza fog mert már újból mind a kettőt szívja! :sleepy:

2 kedvelés

Van keverőgépem,de csak magamnak keverek.
Ajándékba adtam már,de pénzt nem fogadtam el érte :man_shrugging:
Tanuljon meg mindenki keverni !
A cigit se tarhálni kellett ,hanem megvenni :wink:

5 kedvelés

Sőt mikor töltöttük ,ha nekem kellett volna tölteni valakinek akkor az nem dohányzott volna!!

3 kedvelés

Az akkori páromnak csináltam meg, valamikor. De az más.

3 kedvelés

Igen az más!! Nekem is nekiált, hogy majd ő segít, megtölti. Alig tudtam neki megmagyarázni kedvesen ,hogy inkább ne tegye, mert konkrétan szívhatatlan ahogy csinálja!!

2 kedvelés

Jogos, ez is benne volt, a technika… :grin: De hát munkamegosztás :+1:csinált sok minden mást.

2 kedvelés

Néha úgy érzem olyan, mintha osztódással szaporodnának. :rofl:

1 kedvelés

Rengeteget adtam/adok ajándékba, de amikor 1 liter kell 7 ízből 10-12mg nikivel, az már kicsit luxus lenne ajiba. Szeretem is csinálni, ez nekem egyfajta hobbi ami azzal kezdődött, hogy addig nem volt nyugtom amíg ki nem sikerült manórúd minőségű levest keverni. Szeretek új ízeket aromákat kóstolni, ez viszont nem olcsó játék. Egy év alatt hála a “bérkeverésnek” sacc/kb annyit kóstolhattam meg amennyit talán 5 év alatt sem sikerült volna. Így számomra ez nem teher, de gép nélkül nem bírnám.

6 kedvelés