VapeMester

Találtam egy normális beszámolót amiben tényleg tesztelik :slight_smile:

7 kedvelés

Én kipróbálnám csak smucig vagyok :rofl:
Az aromákat se elemzem összetevőre, elhiszem hogy kevésbe rakja gajra a tüdőmet :face_with_hand_over_mouth:

4 kedvelés

Nem lehet olyan az europai szabályozás miatt, hogy “titkos” összetevő!

4 kedvelés

Hát ez az!! De mégis így írja, reklámozza!!

3 kedvelés

Ok,én kipróbáltam régen,igaz nem tőle hanem az Aromea-tól,de nekem nem jött az a “leírásban” szereplő tünetegyüttes :man_shrugging:

5 kedvelés

Én meg el is engedem! Teljesen jó érzés kivárni az érrést!! Most kezdek tűkön ülni, mert már csak 6 nap van addig, hogy beérjenek a számomra ismeretlen ízek amikről tőled kértem tanácsot ,menyibe keverjem!! :grin: :yum:

5 kedvelés

Ilyen a biznisz :smiley: Kell a HYPE!

5 kedvelés

Tökéletesen desztvízben sem lehetne beoldani egy komplex aromát ilyen gyorsan (magánvéleményem), hacsak nem rámelegítve 45-50 fokig (persze a nicet az megöli egy idő után, szóval nicmentes alaplével). Nekem ezzel a módszerre sikerült csak eddig igazán gyorsérlelni. De mondjuk néhányan keverőgépeznek is, egy részük fűthető.
Amúgy jó érzés kivárni az érést, ezt osztom :+1: (minden nap jól megrázogatni, stb).

3 kedvelés

Valahogy a keverőgép se rak mindent készre, mégha melegíti is. Egy sokáig érlelősnek így is kell idő csak kevesebb.

5 kedvelés

Ez elvileg így is kellene,hogy legyen.Mégis sokan veszik ,használják mit sem törődve azzal,hogy mi az a “titkos” összetevő benne.
Magam részéről maradok a gyógyszerkönyvi minőségű Floravitás,vagy Humanity áruházas glicerinnél és propilén-glikolnál.

8 kedvelés

Egészséges vesével…

2 kedvelés

Nálam is van két flakon ilyen gyors érlelős, viszont ez oil4vap-os. Még nem próbáltam, kicsit utána olvasok és majd írok róla, ha lesz mit :grin:

5 kedvelés

Nrm tudod olyan gyorsan önteni bele, és már érett​:grin:sőt, életközépi válságos lesz.

6 kedvelés

Jaja, elég csak mellé rakni az aromát :sweat_smile:

5 kedvelés

Na, az cool lenne, még a raktározással is lenne gond :joy:

chemical reaction cola GIF

5 kedvelés

Na az oil4vap-nál már csak másodperceket írnak :rofl:
" NÖVÉNYI GLICERIN, 1.3 PROPÁNDIOL ÉS MACERÁCIÓS GYORSÍTÓKKAL KÉSZÜLT."

5 kedvelés

Ebbe a rohanó világba a baj már ott elkezdődött mikor feltalálták a pillanatragasztót. Már a ragadásnak sem hagynak időt…

6 kedvelés

Már nem vagyok annyira biztos benne hogy ki próbáljam, a végén még be macerásodok :joy:

5 kedvelés

Biztos vagyok benne, hogy a két termék ugyanabban a gyárban készül​:blush::+1:

Még korábban hallgattam egy vape podcastben, hogy a Chemnovatic kb az egész EU-t ellátja.

7 kedvelés

Meglehet :+1:

4 kedvelés