VapeMester

Sziasztok!! Van valakinek vélemény, tapasztalata a VapeMester által forgalmazott,ajánlott 3 perc alatt érő alapléról??

3 kedvelés

Szia Tibor!
Próbáltam utánna nézni,de az oldalon jelenleg karbantartás van.
Ha ez csak propilèn-glikol és glicerin keveréke nem èrtem ezt az èrèsi időt.
Abban az esetben,ha nikotin mentes alaplevet használnèk,akkor csak összeöntenèm a kèt összetevőt,jól összeráznám,aztán már mehetne is a tankba,hogy elgőzöljem.
Nyilván aromával keverve más a helyzet,ott már indokolt az èrlelèsi idő.
Szerk.
Sikerült elèrnem az oldalt,azon belül megtalálni a termèket.
Valamilyen szuper titkos összetevőnek köszönhetően,
nincs szüksèg az èrèsi idő kivárására.Szinte azonnal gőzölhető,miután az aroma belekerült.
Lehet,èn vagyok kissè maradi,de inkább megvárom azt az èrèsi időt,amit az aroma gyártója ajánl.

7 kedvelés

Szia!

Én nem értem a kialakult örületet mert elég régóta forgalomban lévő terméket kezdett el korszakalkotó megoldásként reklámozni. Annyi változás történt, hogy most új márkanév alatt dobta piacra a Chemnovatic.

Véleményeket figyelembe véve már 4 éve forgalomban van.

3 perces érlelési idővel kapcsolatban szerintem csak azoknak lehet hasznos akik modjuk kezdő vaperek és nem tudnak várni az érlelésre. Árban semmiképp sem veszi fel a versenyt egy floravita vagy egy sima bekevert alaplével szemben. Aki már régóta keverget magának az már megszokta, hogy mindig előre bekever és türelmesen kivárja az érlelési idő végét.

10 kedvelés

Ezt akartam pont írni, pár nap nem a világ vége, hogy kiteljesedjen az íz.
(Még a pörköltnek is jót tesz 1-2 nap “állás”)

7 kedvelés

Szia János!! Én is így gondolom!! Azt írta titkos összetevőnek köszönhető, 3 perc érleles szükséges!! Egyellőre azért még nem akarom kípróbálni!! Lehet soha!! Csak azért kérdeztem hátha valaki már próbálta!! A fészen majdnem minden vape oldalon reklámozza!!

4 kedvelés

Szia!! Én is a floravitát használm általában!! És ennél az alaplé leírásban van egy olyan mondat, hogy titkos összetevő amit a gyártó nem oszt meg!! Hát nem tudom!! Szerintem marad a régi!!

6 kedvelés

Csak a bevált formula!

Ám Chemnovatic oldalát bögészve belefutottam, hogy elég aktív facebook oldaluk van. Például a jelenglegi EU-s jogi helyzetekről informatív tájékozatást adnak illetve fel lehet iratkozni a hírlevelekükre aki nem akar facebookon böngészni.

5 nappal ezelőtti bejegyzés ( facebook fordítóval )

Korábban egy podcasten már hallottam róluk, hogy bérgyártásban dolgoznak de az oldalon található kapacítási számok elég durvák :smiley:

7 kedvelés

Nem hiszem,hogy maradi vagy, vagy akkor én is!! Inkább én is kivárom az érési időt!!

6 kedvelés

Azért egy kivonatost megnéznék vele 3 perc rázás után… :smile:

6 kedvelés

Szia!! Én is!! Valamelyik oldalon úgy reklámozta, hogy akinél nem válik be visszafizetik az árát!!

3 kedvelés

Hogy bizonyotom be hogy három perc alatt nem ért be :crazy_face:

7 kedvelés

Igazából nem tudom!! De a fészen az E- cigi csoportban ezt írja!!

5 kedvelés

Plusz egy 3’01" video, azaz lehet 3’30" hogy még kóstolsz is rajta :joy:

(Ha nincs tojásfőző óra, vagy rossz, arra meg van egy szegzes vicc…:joy:)

4 kedvelés

-Hogyan mérsz egy sünnel időt?
-Kirakom az ablakba fél órára, az pont 30 perc! :joy:

8 kedvelés

A propilén-glikol egy más változata van benne, most nem jut eszembe mi a neve. Folmeg Grincsvape Zoli csinált róla videót, ő azt mondta, hogy bekeverés után 3 perccel olyan íze volt a liquidnek mint 5 nap érlelés után. Olyan aromát választott aminek ismeri az ízét a teljes érlelési idő után, így tudott mihez viszonyítani.

6 kedvelés

Egy Azhad’s-nál nem hiszem el, átlagos vagy desszert aromáknál lehetséges, hogy gyorsabb. De hogy nem teljesedik ki 100-ra akkor sem,.az tuti.
Rémlik valami erről a pg-helyettesítőről. Talán még hígabb is, mint a PG. Viszont romlékonyabb is, azt is olvastam.

4 kedvelés

Majd egy kumulus 30%-os kupon akcióban lehet megér egy próbát, bár még úgy is majdnem dupla áron van mint a floravita szállítással… :slight_smile:

5 kedvelés

Plusz a titkos összetevők!! Értem én, hogy titkolni kell a konkurencia elől, de engem zavar, ha nem tudok róla semmit!!

2 kedvelés

Kukoricát olvastam konkurrencia helyett :roll_eyes: de alapvetően jogos és igaz​:+1:

5 kedvelés

Ez a kukorica igen megy!!

1 kedvelés