Plazma TV kijelzőjének tisztítása🤔

Azoktól kérdezem akik plazma TV-t használnak, hogy a monitorra rárakódott VG-t mivel pucolják le. Az alkohol sértheti a gyárilag rávitt tükröződésgátló réteget…szóval meg vagyok lőve mert az ablaküvegről csak alkoholos cuccokkal jön le.

Nem inkább a VG rakódik le?

Én monitortisztító spray-el próbálkoznék, vannak nem alkoholosok.
Példának csak:

Nálam nincs lerakódás itthon, de ismerős-rokon monitorához, tv-jéhez már használtam ilyesmit. :+1:

(Amúgy szálmentes kendő, vagy mikroszálas, és mosogatószeres víz, persze kicsavarva, ne folyjon, és óvatos többszörös áttörlés?)

De, vg lesz az :slightly_smiling_face: Köszi, javítva.

Esetleg még ilyesmi:

Türelmesen kell, és nem rányomni.

1 kedvelés

Azt olvastam, hogy nem dörzsölni csak óvatosan…és hogy alkoholos cuccal ne, de akkor ha te már használtad a fentit akkor rá merek vele menni. Amíg csak napi 6-8 ml-t gőzöltem nem volt ilyen lerakódás mint most 16ml-nél.

Igen, hosszú előjáték, csak simogatni, és kell a türelem (több soron). Akkor nem lesz gond :+1:

de ácsi, az ismerősödnek volt vg lerakódás a tv-jén amit ez a cucc leszedett vagy csak sima por+dzsuva volt?

Lerakódás volt, bent DL-ezik ő is… :+1:

oké, akkor a K2-t veszem én is amivel csináltad te is.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.