Vapefly Kriemhild II RBA coil?

Üdv gyermekeim az Úrban!

A fent említett tank friss tulajdonosa vagyok, és először az RBC verzióját építettem meg, viszont az nekem nagyon nem frankó, 0,2 ohmra csináltam meg, mert csak ahhoz volt eszközöm, de ezt az alacsony ellenállást már nem szívesen fogadja be a testecském.

Mindenképp szeretném az RBA-t építeni inkább és azt használni a tankban, olyan 0,4 ohmos tekerés körül, az szerintem már jó lenne. Leírást nem találtam arról, hogy milyen fajta coilt kell venni bele, az első tippem egy nikkel coil volt 2,5-ös maggal, mert a Brunhilde MTL tankomban is az van, csak nyilván az 0,8 ohmos.

Tehát mindenképp vennem kell ehhez coilt és nem szeretném elrontani, milyet ajánlotok?

Szia. Én ni80-assal építettem meg, 26ga szálhuzallal, (2,5 és 3 magra is) de nem volt az igazi az íze. Aztán 26/36 clapton, de még mindig nem volt az igazi az íz, legutóbb dual core fused clapton (2x26/36, 3 mag) eddig ez volt a legjobb de szerintem még nem tudtam kimaxolni. Ma akarom staggered claptonnal kiprobálni. Ez inkabb tapasztalati leírás mint javaslat, de hátha segít. :wink:

3 kedvelés

Köszönöm. :slight_smile:
Az miben nyilvánult meg számodra, hogy nem volt az igazi az íze? Annyira rossz teljesítményt nyújt a kazán így megépítve?

Igazából ez annyit takar hogy szerintem a kazánból ki lehet hozni még többet is. :wink:

Még arra is gondoltam, hogy esetleg az RBC építem 0,3 ohmra, hátha az is jó lesz, csak egyrészt nem találok olyan Mesh lapocskát aminek vannak lábai, bele lehet szerinted rakni olyat aminek nincsenek lábai? Lehet hülyeséget kérdezek, még azért ezek a dolgok nem mennek olyan jól nekem.:smiley:

Ezt nem tudom, a mesh az nálam kiesett. Coil parti vagyok. :laughing:

Találtam egy 0,5 ohmos clapton tekerést, szerinted az jó lehet bele?
Meg egy kis off, hogy ennek a tanknak lehet cserélni a drip tipjét egyáltalán? Mert én sehogy nem tudom levenni róla.:smiley:

Esetleg ez?

3 kedvelés

Na ez jó lenne szerintem, de nincs raktáron sajnos. :frowning: Bezzeg láb nélküliből van egy csomó.:smiley:

2 kedvelés

ha annyira nem sürgős…talán ez :blush:

1 kedvelés


Ezzel már nagyon penge ez a kazán. Staggered clapton.
Lehet cserélni a driptip-et, a mellé adot szűkítővel még mtl driptip is mehet rá. :wink:

2 kedvelés

Köszi. :innocent:
De én nem tudom levenni a drip tipet, valahogy el tudod magyarázni hogy kell?:pleading_face:

Lehet nem leszek nagy segítséget. Megfogom és lehúzom. :laughing: esetleg próbáld meg a kerámiacsipesszel alulról kinyomni. :wink:
Vagy akármivel amivel ki tudod nyomni.

Én körömmel :smile: