Vapefly galaxies mtl

Köszi Kinga! Végig nézem majd nem hiányzik e valahonnan tömítés. Erre azért nem is gondoltam, mert egyébként normál használatkor nincs folyás, csak ha felülről töltöm.

2 kedvelés

Szervusz !

Akkor most melyik ? Ellenkezel vagy nem ellenkezel ? Istenem :pray: ! Így nagyon nehéz válaszoljak !

“Nekem a berserker V1 volt ilyen , amíg alulról töltöttem tökéletesen működött , amint felülről megtöltöttem rögtön pis@lt orrán száján !” Az előzményeket is illene elolvasni !

1 kedvelés

Nálam sose folyt meg, kivéve, ha amikor égett ízt éreztem, valszeg vagy nem eléggé, vagy túl ritkítottam a vattát, olyankor lezárt levegőzővel jól megszívom. :scream: Na ezt a Galaxiesnél nem szabad. Mert akkor tényleg elkezd folyni, és abba nem hagyja, amíg mindene kifolyik. Hogyan lehet egy felültöltős tankot alulról tölteni? Még nem próbáltam. De akkor nem szabad meghúzni a palástnál, gondolom, mert mindig úgy meghúzom, hogy csak levett fedéllel a lyukakba nyúlva, szerszámmal tudom szétszedni. Amúgy lehet, hogy Évánál tényleg rosszak a tömítések.

Hát mindkettő :sweat_smile:
Azzal ellenkezem, hogy amelyiknél nincs léelzárás, annál mindnél fennál ez a probléma. Én sokszor figyelmetlenségből annál sem zárom el, amelyiknél megtehetném, mégsem folyik.
Szóval a probléma szerintem is valós, de nem mindnél :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönöm Éva az ötletet, nekem eddig eszembe sem jutott, hogy alulról szedjem szét. Pedig úgy lehet sűrűbben vattázni, és ellenőrizni a coilt,amikor még nem üres. A By -kát sajnos ehhez ki kell önteni az utolsó cseppig.

Ez a másik gondom vele. Amíg a By-ka és a Dvarw esetén érezni rajtuk a dohány ízt, ennek hiába van íze, akármilyen erős, csak az, hogy édes, és még valami más beazonosíthatatlan, meghatározhatatlan ízeket érzek.
Az enyém inkább éget, mint folyik, nagyon kényes a vattázásra valamiért.

2 kedvelés

Nekem már nincs meg a tank, kb 10 tanknyi liquid erejéig használtam, és szigorúan alulról töltve :blush:
Dohányos liquidet nem szeretem, a desszertes aromákhoz jó volt!

2 kedvelés