Dühöngő-e vagy nem-e , e XD?

Szerintem egy dühöngő topic jó lenne ide erre a fórumra , legalábbis én úgy gondolom ha esetleg valaki tárol magában kis bosszúságot akár vape témában akár nem, akkor itt kiordithatja az ujjaibol így hacsak kicsit is talán megnyugtatja.
Én így látom a dolgot , remélem nem vagyok egyedül és láthatjuk majd a csillagokat XD .

Szerintem mindenképpen jó ötlet, kezdeném is az első dühöngésemmel (lehet még segítség is érkezik). Nem rét vettem egy Aromamizer plus tankot és most raktam bele 2. új tekerést, vattát. Szokásos módon szépen ki pucoltam az előző benne ragadt mindent és neki álltam ahogy szoktam. Miután végeztem hagytam még állni egy kicsit és megint csak azt tapasztaltam, hogy hiába szívom kicsi watton a tekerés alatt a vatta valószínűleg elég. Na ez eléggé dühítő :rofl::rofl::rofl:

Folyamatban van. :grinning:

Srácok!
Elkészült a Dühöngő :bangbang: :anger: :rage: :smile:

A kategória csak bejelentkezve látható, ENGEDD KI GŐZT :bangbang:

1 kedvelés

Jó ötletnek tartom a topicot, mindig van min dühöngeni, én épp azért dühöngök mert amikor elkezdtem a vapelést jó 4éve annyira jó feelengje volt az egésznek, és ezt a feelenget keresem csak nem találom :sleepy: lehet kéne venni egy picot meg egy vtc minit, azt had szóljon :grinning:

Egy Vapefly Galaxies is hozza szerintem. :slight_smile:

1 kedvelés

vagy túl kevés vagy túl sok vattát rámoltál bele, esetleg túltömted a felvezetést, vagy rossz a tekerés alakja (túl hosszú az átmérőhöz képest)

1 kedvelés

Vagy megszívtad a vattával, ahogy Én is! Cotton Lace vatta! Jól bevásároltam belőle! Ennek a márkának a cipőfűzős vattáját használtam egy ideje. Gondoltam veszek a másikból is. Nem kellett volna! Ritkítás után rá cseppentek a vattára, és áll rajta a liquid! Na ez a bosszantó! :grin::grin:

Az egyik szettem egy swag1-es egy Vapefly Galaxies-el.
0.32-es Kantal huzallal tekertem 2.5-es magra.
1.3 ohm. 10.5w-on a legkissebb levegőző nyílással nagyon jó.
De másnak is sípol néha a legkisebb lebegőző lyukon? Nagyon idegesítő tud lenni néha…

Sajnos igen. De a legnagyobbon nem. :thinking:

Azt tudom, de úgy már szinte egy szűk dl is lehetne.
Én Mtl-re a Galaxies-t használom.
Mtl/Dl-re Kangertech Subtank mini-t.
Dl-re Dvarw Dl-t.
A Galaxies az egyetlen normális Mtl tankom. Nem akarom levegősebbre állítani.:unamused:
Még a végén beszerzek egy Beserker 1.5 mini-t helyette/mellé.

A Berserkertől nekem fáj a fogam. A Galaxies pont jó, fullon van a levegő, 0.6-0.8 ohm körül. Nekem így szuperál levegős MTL-ként. :slight_smile:
A Fresia-t használom félDL-ként, A Soulmate pedig olyasmi levegős mint a Galaxies fullon. Szeretem mindhármat, most úgy vagyok hogy nem tudom mit kéne venni mert ezek teljesen megfelelnek. Meg tartok tőle hogy a 4.-et nem is nagyon használnám.

1 kedvelés

Fresia-ról meg nem is hallottam. Most néztem utána, jónak tűnik. Amint még kipróbállnék az a Chtulhu Mulan, de nincs az ismeretségi körömben senkinek.
Én a Kangertech Subtank mini-vel vagyok úgy, hogy szeretem is meg nem is. Nem rossz, de az rba nem a szívem csücske. Teflon csővet pedig még nem tudtam beszerezni, amivel a levegő beömlő méretét csökkenhetném.

Nekem már 1 éve megvan a Fresia, szerintem szuper tank, érdemes beszerezni egyet. :slight_smile:
A Mulan nem ismerős. Mindjárt rákeresek.

2 kedvelés

Szia! Én pont a Berserker-től kapok idegbajt :slight_smile: Volt a mini. Imádtam. De az istennek sem tudtam beváttázni… 10-ből 8/9-szer folyt és engedte a Liquidet az RTA alján, a levegőnyíláson… Aztán meguntam és eladtam. Időközben beszereztem egy Sima Berserkert. 24-es. Nah, ez pont ezt csinálja. Megtekerem. Szépen, ahogy kell. Bevattázom. Feltöltöm. Várok. 1 óra múlva használom… jó. Majd 1 óra múlva folyik. Vagy nem. Elfogy, feltölt és folyik. Utána nem. Vagy igen. Teljesen random… Végem van tőle. Imádom az ízét, a szűk levegősését de egy borzalom az egész de komolyan…

1 kedvelés

Nekem ilyet a Galaxies is csinált az elején. Hál istennek egy jó ideje már nem.
Akkor a Berserker mini is kilőve…

Nab@ssz…
Kellett elkiabálnom magam. Most vattázhattam 3* a Galaxies-t. 2. tartály töltéskor már szörcsögött is.
Egyszer túl szoros volt a tekerésben, elégett hamar.
Aztán meg laza, akkor meg folyik…
Soha többet nem veszek 50/50-es alaplevet.

2.5ös magon van nekem, 6 vagy 7 menet. Jól szétborzolom a vattát, a vájatban nincs túl sok vatta, mert az sem tesz jót neki.

Köszi. Ha legközelebb is előjön a probléma akkor jobban odafigyelek majd a vájatra. Ott lehet a gond szerintem.

1 kedvelés

El képzelhető. Nehezen veszi a liquidet ha sokat tömsz oda. Nem feltételezés, csak az én hibámból kifolyólag írom. :slightly_smiling_face: Épp csak legyen a lyukak felett. :slightly_smiling_face: