Vapefly Brunhilde segítsetek.KEZDŐVAGYOK

Akkor éljen az igazi mtl élmény, menjen bele a 0.9-es afc, én is azon használom :slightly_smiling_face:

Azt nem írtad mekkora ellenállással használod 13W-on, de saccra 1ohm. A 3.6V nem szentírás, én így szoktam belőni, de variálj egyéni ízlésed szerint. Ha lejjebb veszed a wattot, akkor várhatóan a gőz is keveseb lesz valamivel.
A tekerést is szabadon variálhatod, én pl olyan huzalt használok ami nagyobb ellenállású és 4-5 karika fölé nem megyek, úgyis megvan az 1-1.5ohm.
Szerencsére a Brünciben elfér a 2.5 magnál nagyobb tekerés is, azzal is variálhatsz.
Ez most sajnos egy ilyen lesz, hogy ki kell kísérletezned, hogy neked hogy a legjobb. Amit én írtam az nekem az, de ahányan vagyunk annyiféleképp csináljuk, én csak támpontot próbáltam adni.

Ízek:
Azzal számolj a desszert-dohányos ízeknél, hogy inkább desszertek, mint dohányok. Szóval a vaníliás dohány inkább lesz vaníliás, mint dohány. Ha dohányra vágysz inkább, akkor valami szóló dohány ízre nevezz be, ha meg valódi dohányízre vágysz, akkor a kivonatos dohányokat javaslom. Mondjuk azok kokszolni fognak, de autentikusabb.
Ilyemiből a La Tabacheria, Blendfeel, esetleg Black Note ízei közt érdemes keresgélni.
Műdohány/vaníliából meg ajánlanám a Journey-től a Grampa’s Cream-et. Az nálam megunhatatlan :smile:

Smart mód inkább felejtős. Az olyasmi akkor működik ha komplett szettet veszel, ráadásul porlasztósat. Ott a gép saját porijaival jól együtt működik, hozzá állítja a teljesítményt. De abban pillanatban ha egy építettet teszel rá, nagyon félre tud mérni.

5 kedvelés