Vapefly Brunhilde MTL RTA

Sziasztok. Sajnos még mindig szenvedek. Facebookon sajnos nem tudtak segíteni. Mégegyszer megpróbálom mielőtt eladom. Aki még nem tudja leírom még egyszer.38éves dohányzás után /sophiane barna,majd piros 100Ld/ úgy döntöttem át térek az e cigire. Elsőként Joyetech eGo AIO 1500 készüléket kaptam már összekevert liquiddel. Nagyon jó volt minden szempontból.10/10 az érték.2 hét után át tértem ELEAF iStick T80-ra ugyan azzal a liquiddel. 2 hétig használtam, ezzel sem volt semmi gond csak elfogyott a bele való nedű.A fiam elkunyerálta tőlem. Ekkor vettem egy Voopoo Vmate 200W TC modot , hozzá egy VooPoo PnP Pod Tank-ot.Ellenállás: PnP-VM6 0,15Ω (60-80W),10/7 érték. Majd meg vettem Joyetech ESPION Tour 220W TC+cubix tank,10/6 érték. Végül megvettem életem egyik legrosszabb termékét a Vapefly Brunhilde MTL RTA Tank-ot, ami nagyon nagy csalódás. Megvolt az első össze rakás és használat. Gyári tekeréssel, készített tekeréssel /amit a barátom csinált, aki évek óta ezzel foglalkozik/hozzá adott vattával, illetve Titanium Fiber Cotton Elit,Vandy Vape nichrome drót Superfine MTL Fused Clapton Ni80, 3,04m - 30 * 2 + 38GA 3,5ohm. A levegő csatlakozás 0.9-2.1mm.Gőzélmény megvan amikor kifújom, csak az a gond a torok hatás nincs, se ízt nem érzek. Magyarul csak akkor látom, hogy használom, amikor látom a gőzt. Ha a levegőt átállítom nagyra akkor süvít a levegő. Ha beleszívok akkor nagyon lehet hallani ahogy szívom. Ha lezárom akkor semmi sem jön. Értéke 10/2 szerintem. Funky Monkey-almás pite, amit egyedül érzek enyhén. De ha a VOOPOO PNP Podba teszem ezt a Funky Monkey-almáspitét, 3 szívás után innom kell, annyira édes és erős a fahéj íz érzése csak a torokhatás nincsen meg. A modokat Joyetech ESPION Tour 220W TC, voopoo vmate 200w, 6w -21w között állítottamt, az ellenállást 0,7-1,4ohm-ig tekertem. Ugyan ez a liqudek dl porlasztós gépen nagyon édesek.
Az alaplé, amit vettem 50%pg és 50%vg nikotin 12mg/ml. Nagyon keserű az íze. Próbáltam 70/30 alappal is tudnátok ajánlani mtl-s rta vagy rdta kazánt, aminek nagyon jók az íz visszaadása és már használt ilyet? De lehetőleg ne olyat mint valaki ajánlott egyet 61 ezer ft-ért. Hiába dicsérik oldalokon, egyre több helyen olvasom ,hogy sokan szenvednek vele és láttom egyre többen adják elfele. Vagy esetleg modot ami jó mtl-re? Érdemes másfajta vattával vagy huzallal? Igazság szerint nem szeretnék 4-5 tankot ittho tárolni, cserélgetni.előre is köszönöm.

Amiket kipróbáltam:

Zöldalma FlavorWest e-cigaretta aroma 10ml
Pêche blanche - Őszibarack Solub e-cigaretta aroma 10ml
Frutie - Jablko / Piros és zöld alma - 10ml

Frutie - Alma / Piros és Zöld Alma - 10ml
IMPERIA Black Label Green Apple 10ml
Emporio - Banilla 10ml
Frutie - sárga dinnye / dinnye 10ml
Funky Monkey-almás pite
Christmas Special 50ml
Ice Strawberry Deluxe
Goembott
Kimi
Anoki
MJ Raspberry Original
TPA Berry Mix 5ml
TPA DX Peach (Juicy)
TPA Berry Mix 5ml
TPA DX Peach (Juicy) 5ml
TPA Energy Drink 5ml
AL Cantaloupe Melon 10ml
FM Blue 10ml
AM Xenon
AM Deuterium
Pl:

Funky Monkey-almás pite amit egyedül éreztem ahogy kell

Christmas Special 50ml hiába volt majdnem 6000ft nagyon rossz volt

3 kedvelés