Vapefly brunhilde 1o3

Nincs olyan, hogy valós…17-en szar. :sweat_smile:

A levegő is számít…

Egyébként nézz már rá arra a tekerésre, mennyi fém van benne? 54 watton tudod mit szoktak hajtani? Nézzél ra a saját dl cuccaidra, harmad annyi fém van benne…a heating sourface 2x nagyobb, ahhoz elég lesz 54 watt?

2 kedvelés

A quad core claptonomban? Abban is van ennyi :smile:

Te is 2x8 tekerést használsz?

Nem, abból 2x7-et használtam a Dead Rabbit drip-be.
Valahol még fent is van itt a kép talán.

Akkor nem tudom hogyan jött ki ez a tartomány, de most ki kell vinnem a kutyát, szóval nem fogom megfejteni.

Menekülj csak, gyáva kukac :rofl:

Nézd, én mindig a tartományt nézem, mert a levegőzés és a gőz hömérséklet is számít, szóval hiába írja ki ez a szar, hogy nekem mi a jó, azt majd én tudom, szóval kb az aljától kell indulni és úgy felfelé. Ahol meg jó…ott jó.

Ámmen :pray:

1 kedvelés

1.22 ohm-ot 34 wattal hajtom :grin:igaz 3.5 airpinnel :grin:

Amin egy kívülre felszerelt ventillátor hajcsa befelé a léget :sweat_smile:

Azért írtam, hogy ezek a 54 watt azt kész, ezek nem érdekelnek, mert semmit sem jelentenek, a tartományt szoktam nézni mit ajánl, de az is csak arra jó merre kell indulni, aztán meg a tank, a levgőzés és az ízlés határozza meg hol a jó, szokták is mondani, hogy önmagában az ohm nem jelent semmit.

Van aki elvan 30 wattal, más meg ugyanazt 50-el hajtja.

2 kedvelés

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! :grin: Nagyon jó fejek vagytok! :3

2 kedvelés

Meg próbálom 5 tekerèssel talán az mèg nem húzza szèt a coilt nagyon. Be állítom a levegőzőhöz ami a 2 torony közt van nem rakok bele sok vattát hogy kényelmesen legyen a coilban és nem tömködöm le az aljára ha így sem működik meg válok tőle…

Szia. Bocs a késésért!


80W-on talán a legjobb desszert kazánom.
Az építésed így képről jónak tünt, de ez a nőszemély nagyon kényes és elsősorba a huzalra!

2 kedvelés


Most ennyivel próbálkozom hátha be adja. Az a baj hogy az első ilyenem ès csak videókból tanultam meg mit hogyan èrdemes. Te milyen huzalt használsz? Ha úgy van még talán idén ki megyek Slovakiába ès rá próbálok akkor azzal is mielőtt eladnám mert csak ki idegel 3napja nem vapelek mert azt hittem egyből jó lesz majd ès nem vettem porit a másik kazánhoz :cry:


Egyenlőre így nézünk ki mingyárt jön a próba :roll_eyes:

60wattnál 0.19ohm nál most èget mintha meg halt volna a sima mash es porlasztóm olyan íze van meg marja a torkom… Valakinek mèg valami pro tipp?


Ezt használom, küldtem a linket is. Engem is kiidegelt parszor eleinte. :laughing:
Van egy másik huzal ami jobban bejött ha hazamegyek küldöm hogy pontosan mi, csak mar nem látomsehol megvételre. :sob:

Ugyan ez a huzalom van annyi különbséggel hogy 3-28/36