Vape kultúra -avagy mit hogy

Az írásra. :sweat_smile:

Én google drive excelben csináltam egy táblázatot, számol pg/vg arányt, aroma %-ot, nikotin mennyiséget, meg kommentelhetem a véleményemet, bármikor visszanézhetem, elérem telefonról, otthoni/munkahelyi gépről.
Nekem ez tűnt célszerűnek.

Szerk: a bekevert cuccokat ne nézzétek, próbálkoztam össze vissza :sweat_smile:

4 kedvelés

Ez igen! :heart_eyes: Kimaxoltad a keverés dolgát! Gratulálok! :blush:

3 kedvelés

Köszönöm :blush:

1 kedvelés

Kedves Kinga!

Ennek van valami neve?
Ha nincs, szerintem úgy illene hogy
te legél a “keresztanya” :slight_smile:
Csak hogy tudjunk mire hivatkozni.

Tisztelettel

Nagyon profin nyomod :+1:

1 kedvelés

Ez lesz a vaperina’s dream. :sweat_smile:

4 kedvelés

Elvetemult. :grinning::grinning::grinning::grinning:

Hogy őszinte legyek, és mert nem szoktam más tollával ékeskedni, én is úgy tanultam ezt a receptet, viszont már módosítottam rajta. Nem saját találmány, eszembe nem jutott volna, ha rajtam múlik. :sweat_smile: Én 2 max 3 összetevős aromákat szoktam önállóan gyártani. Hivatkozhattok rám is ezügyben, de mondjuk nekem Ispy javaslata jobban tetszik. :sweat_smile:

4 kedvelés

Keverek is este egy Vaperina’s Nightmare of Hild Street-et :stuck_out_tongue:

Na jó van már… Nem csak a távollétnél számítanak ezek… Itthon is meg tapasztaltam. Napok óta egy feltöltött készletet hordok. Amúgy ahhoz is hozzá lehet szokni, hogy nem 4 ízt viszek magammal hanem csak 1-et. Ott volt tartalékban minden, de annyit nem ért az egész, hogy cseréljek :slight_smile: Még így sem, hogy elő volt készítve 3 tank tekerve vattázva…

Viszont itthon. Ráérek, de fáradt vagyok, nincs türelmem :slight_smile: Megépítettem mára, amit gőzölnék. Valami balus sikerült, mindegy, hogy mi.

Nagyon nem volt kedvem előről kezdeni :slight_smile: De milyen jó, hogy ott vannak az előkészített tankjaim :slight_smile: Kezdem érezni, hogy az egyik legjobbak közé tarozik, ha van tartalékba előkészített tank, vagy csak előre készített tekercs :slight_smile:

6 kedvelés

Szia Kata!
Már megérkezett?
Mi a véleményed róla?
Eddig bírtam várni, csessze meg a Lidl​:sweat_smile::rofl:

Szia!
Persze, megérkezett, csak játszani nem volt még sok időm vele, ezért nem akartam idejönni hazudozni. :grinning:
Amit viszont mégis sikerült eddig beleraknom, az itt javasolt 2x9 perc után tisztának tűnt.
Nekem a mérete pont jó. Nem túl hangos, kezelni meg egy óvodás is tudná.

5 kedvelés