Vape "fal"

Sziasztok!
Igazából mindig is szépen egy helyre össze akartam rendezni a cuccaim nagy részét hogy ne kelljen mindenért ide-oda futkosni egy sima építés közben :face_holding_back_tears::rofl:
Nézegettem a Vape stand-eket viszont számomra megfelelőt nem sikerült találni.

Szóval megcsináltam ezt a gyönyörűséget az IKEA jóvoltából :rofl:

Kíváncsi vagyok ti hogyan tároljátok a cuccaitokat​:thinking:

(A hosszabbító kábelét meg majd holnap lecsatornázom chill)

10 kedvelés

Nem, ezt biztosan nem akarod látni. :joy:

1 kedvelés

Ha látnád nekem ezelőtt hogyan voltak​:rofl:

Én valami szép fa dobozt akarok majd csinálni a cuccoknak, a lötyin kívül abba bele fog férni minden cuccom. De most, istenem, holnap rendet kell raknom. :smile:

2 kedvelés

Hogy tárolom hát :joy: egy része a hűtőben kifejezetten erre van hűtőm , egy része a számítógép asztal alatt és rajta , és ami még kelhet az a táskámban mert több időt töltök munkában mint otthon

1 kedvelés

Szerintem sem. :grinning:Mármint az enyémet…A helyet. :thinking:
Egy műanyag csavar sortimenter.

A hűtőbe gondolom a liquideket tárolod, pontosan mire jó a hűtőbe tárolás?:thinking:

Igen a levest tárolom benne
Még ahogy írtam ami nálam van :rofl:

5 kedvelés

Épp ma beszéltem a faterommal, h kellene már egy nagyobb valami mint ez itt, mert nem férnek már a cuccaim. Így lesz egy másfél méteres szekrényem, több polc lesz benne, majd lesz róla kép is ha kész lesz…jelenleg ez van …

6 kedvelés


A háttérben lévő káosz a lányom műve.Sorry.
A sárga szürke doboz csak az enyém. :grinning:
A többi cipős dobozban,meg szerteszét.A lényeget ez tartalmazza.(tankok, huzalok,szerszámok) :grin:

8 kedvelés

Mondhatni hosszú szavatossági ideje van az alapnak és az aromáknak de akkor is van egy normál hő közege amin tárolni kell őket . A bizonyos lejárati idő után is továbbra is jó ezt valahol @Vaperina_Kinga is írta és kifejtette egy cikkben. Ezt alá is támasztom érvel és tapasztalattal is.

7 kedvelés

Ha olvasni támadna kedve valakinek. :slightly_smiling_face:

Szavatosságát megőrzi…tovább mint hinnéd!

8 kedvelés