Vape dolgok tárolása

Sziasztok!

Érdekelne, hogy ki hogyan, miben, hol, milyen formában tárolja a vape cuccait? Ez most egy komoly kérdés, mert szeretném a saját káoszomat rendbe rakni, ehhez kéne némi útmutatás :slight_smile:
Esteleg vásároltatok vagy készítettetek különféle állványokat, tartókat, rendszerezőket. Ötletek és főleg fotók jöhetnének persze csak ha vannak. Vagy mindenki ömlesztve tartja a dolgait, mint én? :grinning:

UI. Nincs túl sok helyem és akkor finoman fogalmaztam :sob:

1 kedvelés


Így néz ki A POLC, amikor rendben van. De általában nincs. :grinning:
Alatta a becsukós részben (egy csomó egyéb dologgal egyetemben) ott van mindenki doboza a tartozékokkal, a keverős cuccok, podhoz porlasztók, ilyesmi. A kamrában pedig még1 adag lé/aroma/nikotin/alap, egy dobozban.
Tekerni azon a kis üres helyen szoktam állva, mint a lovak. :sweat_smile:
Azt a kis szerszámbeleszúrókát a Kumulus-on szerintem 25 euro (vagy 50?) feletti rendelés esetén ingyen utánad dobják.

9 kedvelés

Tankok tankállványon, gépek polcon, levek fiókban, minden más dobozokban.

3 kedvelés

Át látom a rendszert a káoszban. :rofl:

3 kedvelés

Gépek, épp nem használt tankok,löttyök polcon. A többiek elegáns cipősdobozokban( jól jön a gyerek a háznál- tőle lízingelem a dobozokat​:rofl::rofl:). Kényes dolgok mélyhűtött állapotban pihennek :grin:

2 kedvelés

F@sza :joy: Azt gondoltam, hogy itt majd dobáljatok a fotokat, én meg szét irigykedem az agyam. Az a baj, hogy én nem szeretem azt az állapotot, ami nálam van, mégis az van :sob:

És csak gyűlik és gyűlik…

9 kedvelés

Én úgy terveztem, hogy majd csinálok egy szép fa dobozt, amibe belemegy minden…csak azóta fa láda kéne, szóval maradt a polc.

3 kedvelés

Volt már ez téma akkor sok csoda kép felkerült…

1 kedvelés

Én a JYSK-ból vásároltam tárolókat.

A dohányzóasztal alá vettünk három tárolót amiből egyet kisajátítottam. Ebben vannak a tankok és modok dobozai illetve minden egyéb cucc amit épp nem használok.

Egy év után végül a ruhás szekrény legalsó polcából is tároló lett. Az eluralkodó káoszt két darab összecsukható kosárral oldottam meg. https://jysk.hu/tarolas/kosarak-stb/muanyag-tarolas/kosar-milas-sz25xh34xma15cm-osszecsukhato-szurke?search_category=auto_suggestion&query=kos%C3%A1r%20mil


Aromák pedig a sajt mellett nagyon jól érzik magukat :smile:

6 kedvelés

Te.sem.bizod a véletlenre :joy::joy::joy: szép raktárkészlet! :blush::+1:

Ennyi mindenem azért nincs, remélem nem is lesz :smiley: Mondjuk ebben annyira azért nem bízom …

A fotómon csak egy része van egyébként, van még egy cipősdoboznyi cucc, meg még pár dolog itt-ott

1 kedvelés

Nem rég vettem egy külön kis hűtőt… vajh’, miért? :wink: :smile:

1 kedvelés

Szia hát ez gyenge már bocsika :)Az informatikus asztla mindent visz :A legjobb amikor rendet rakok és semmit nem találok egy hétig vagy tovább.
A rend = az anarhival :rofl:

A zseni pedig átlátja a káoszt. :sweat_smile: