Vape evolúció másként

Mivel most ma böngésztem a felhőben eltárolt fényképeket kincsekre találtam.
Valaki mindig mikor kérdezi ,hogy mióta vapelek már nagyon régóta 6 évet mondok ,de kiderült a képek alapján ,hogy van az ám 8 éve is már. :smiley:
Jöhet körvonalakban amire emlékszem. :slight_smile:
Arra emlékszem ,hogy annó sógoromnál láttam elöször egy pálcát logni a szájából valami ego-t.
Mondom neki te neked meg mi a szar lóg a szádból. :smiley:
Erre nesze kóstold meg és utána járjon a szám. Hát egyből persze az elsö slukkok köhögések de az íz ,az hogy a nikotint lehet máshogy is más finomabb ízzel bevinni. Ok ez kell nekem.
Elugrottam gyorsan egy vapeboltba mert ugye akkor voltak még…És milyen jó kis helyek voltak ,jó arcokkal többnyire :slight_smile: Azok a kezdeti évek voltak csak az igazán szígorú mtl korszakok.
Vettem valami ego félét valami evod kazánt stb. akkoriban kb csak azok voltak kb.
Aztán boltbokbol kész liquidek ,mondanom se kell hajtott a kiváncsiság és minden ízt is kiakartam probálni :smiley:



Aztán nyílván nőtt a készlet ,meg már akkoriban ment a cserebere.

Itt már Bleki hatására ,videói alapján a porlasztókat magam újitottam fel ,üvegszálra 0.16 vagy 0.20as huzalokkal. Itt még kb a vatta sehol nem volt.
Vettem párszor kéz alól ismeröstől otthon kevert likvidet szívhatóak voltak, itt már megfordult a fejembe ,hogy ha ö akkor én is megtudom csinálni,magamnak keverni. Kb azóta keverem magamnak a levest.
Később jött számomra a meha korszak és itt már az rba kazánokkal is megismerkedtem.
(még mindig mtl)



Persze mindenre figyelve, ohmot multival ellenőrizve stb.
Kellett a meha mert ebben a korszakban köszönt be kb a vatta mánia és ugye oda már picit vastagabb huzal kellet illetve lehetet. Vicc az ,hogy most az számit kb a legvékonyabb elterjedtnek a 0.3-as
akkoribban az volt a vastag a 0.4es már amolyan ördögtöl való volt :smiley: :smiley:
Ekkortájt voltak igazán jó vaper találkozók főleg Tomi rendezésében egy kettőre eljártam.
Beköszöntek a világomba a vamo és társai varivolt csömodok.

Menetközben beköszöntek már a boxmodok is





Aztán a subtank mini ezzel kezdödött el számomra egyfajta dl-r kikacsingatás söt mondhatni
ez a kazán inditotta el nálam a dl örületet :smiley:

Jöttek Dl kazánok abból pár kép


Nem is kérdés ,hogy a Sqounk korszakban is részt vettem picit :smiley:


És még megannyi készülék és kazánok jártak azóta a kezeim közt.
De általában mindig csak 2 max 3 szett sose voltam gyüjtő mindig csak cseréltem általában.
Nagyon sokáig csak dl-t szivtam idén kezdtem visszatérni a classic mtl vonalra, javarészt dohánnyal csak. Ami érdekes ,mert sose voltam hajlandó dohányt szívni mindig csak gyümölcsök áradata mtl-ben és dl-ben is. Most meg kb a dohány érdekel minden árnyalatban.
Jelenlegi állapot mtl vonal

De ez is változó , mivel most is úton van egy pár dolog : Neeko mtl rta, Artemis mtl rta és egy pulse2 requiem sqounk ,mert úgy néz ki újra megfogott :smiley:
Mostani vape szokásaim kb: Évszakos :smiley: :smiley: leginkább mtl vonal dohánnyal ,de ha beüt a meleg akkor dl valami hüsítős gyümölcsös aromával.
Ráadásul ugye jó idö akkor peca idö ott is dl részesitem elönyben hisz megállás nélkül pöfögök akkor :smiley:
Snv mániának én sem örülők nem tartom gazdaságosnak … Ezért is örülök ,mondjuk megjegyzem vaperinanak köszönhetöen ,hogy rábukantam a kedvenc Journey dohany ízeimből van már 10ml kiszerelés is. :slight_smile:
Kb ennyi :slight_smile:

12 kedvelés