Vape evolúció másként

Sziasztok!
Ez tényleg jó téma​:v:,jó olvasgatni ki hogy miként!
Én kb 6-7 éve vettem az első e cigimet valami Oxygain vagy nem is tudom mi volt az azt tudom nagyon hosszú és nagyon vastag volt az alsó aku része,ha jól emlékszem 3000mah akuja volt és Kangertech és társai tankokat tudott fogadni amiket előszeretettel végig is vásároltam,mármint amelyek a bajai dohányboltokba felelhetőek voltak volt ott üvegszálas volt porlasztós is,volt amelyik egész jól adta,lötyik akkoriban csak dohányboltosak voltak elérhetőek legalábbis nekem úgy jött le,így azokat vásároltam ez kb.3-4 hónap alatt le is zajlott,persze leszokni nem sikerült nekem,viszont lett egy gége tályogom ami műtétre is szorúlt én meg betudtam,hogy biztos az e cigi okozta és abba maradt a buli.
Aztán jóval később a piacon láttam egy srácnál 2 db Eleaf Istick Power 5000mah modot addig addig csak megvettem őket tőle,ez köszönhető annak,hogy az unokák sokat vannak körülöttem és ez a külön megyek mert rágyújtok egyre zavaróbb lett meg ugye az egészség sem mindegy szval újra kezdődött a vapes korszak,viszont mostmár többet utánna járva,sokat olvasva videókat tanulmányozva.Hát bejött és meglett az áttörés kevert lötyikkel és egy Melo3-hoz hasonló dl-tankal,aztán elkezdődött dl vagy mtl, rda vagy rta,szval jöttek sorba Haku Venna rda,Wismec Cylin,Berserkerek v1.5 és V2,Kayfun Prime,Kayfun Lite,Salt rta,Taifun Gtr-ekPhenomenon Zest v2,Chtulhu Artemis,Shogun rda,közbe volt cső mecha,squonk mecha,majd most újra lett cső mecha,Eleaf Pico 75w,de a 2 Eleaf Power mod azóta is remekül szolgáll szval azok addig maradnak amíg bírják szusszal​:slightly_smiling_face:
Aztán aromák levesek terén én sem használok snv-ket és ilyen fill olyan fill dolgokat követni sem tudom és nem is akarom,maradok a jól bevált normál aromáknál,ha van és elérhető akkor koncentrátum formában,persze ezeknél vannak kisérletezgetések,próbállgatások amelyek miatt elég sokat költök néha,de valamiért mindig arra jutok,hogy max dl-ben megy a gyümölcsös hűsítős téma,néha deszert,de mtl-be csak a dohányos vagy dohány jelegű aromákat vagyok képes elpöfékelni.Na ez hosszabb lett,de még ígyis valszeg kimaradtak dolgok tankok terén,de azokra meg nem akarok emlékezni olyan ratyik voltak,megaztán egyébként is csak öregszem már​:slightly_smiling_face:

17 kedvelés