Vape evolúció másként

Sziasztok!
Én először kb 10 éve találkoztam az elektromos cigarettával, még az akkori munkatársaim kezében, de nem igazán fogott meg a dolog.
Aztán teltek az évek és a “kisördög” elkezdett mocorogni bennem, mégis ki kellene próbálni ezt a villany cigit.
Azt hiszem sikerült végigjárni a lépcsőfokokat.
Az első egy Ego T CE 4 volt, egy bolti 9mg-os almás Liquidel.
Aztán jobban belemélyedtem a témába, szerintem az Ősvaperek még emlékeznek Darth Vaper videóira, azokból nagyon sokat tanultam, aztán jött az Ego AIO!
A következő a Nautilus-Istick TC 40W kombináció volt, bolti Liquidekkel.
Viszont nagyon sokba került mindig porlasztót, Liquidet venni, hát jött az alapok, aromák, drótok világa.
Az első építős tankom, egy Siren 2 volt, majd jöttek a többiek, Ammit mtl, Dvarw, Ares 2, de akkor már kellett új mod, akksik, több drót… :slightly_smiling_face:
Ma már inkább DL-ezek, Zeus X rta, Zeus X mesh, Profile Unity rta, vannak használatban.
Persze ezekhez kell már, jobb, erősebb, könnyebb, szebb, stb mod is :wink:
Aromáknál megvannak a bevált ízek, inkább gyümölcsös, de szeretek kisérletezni is, ez néha bejön, néha nem. De ez egy ilyen hobbi, vagy inkább szenvedély! :grin:
Lehet hogy néha kicsit sokba, kerül, viszont megszűntek a reggeli köhögések, a tüdőm már nem akar kiszakadni, jobban bírom a munkát, a mozgást, a játékot a fiammal és ezek megfizethetetlenek!
Köszönöm Viktor a lehetőséget és jó gőzölést Mindenkinek!
:kissing::dash:

13 kedvelés