Vape evolúció másként

Négy éve kezdtem bele, így igazán retro cuccaim nincsenek. Ennyi idő annyi történt, hogy megjelentek a pod-ok, de mod-ok terén nem látok lényeges tudásbeli változást.

Én már többet változtam :upside_down_face:
A kezdeti DL porlasztósból fordulok az MTL tekerős felé. De ez egy tök egyenes folyamat. Az elején az a változat volt az egyszerű, lenyűgöztek a gigantikus felhők, az ízek, mindez kevés macerával. Aztán ahogy egyre mélyebb bugyorba kerül az ember egyre több részlet érdekli, ami macreának tűnt az meg érdekessé vált. Ezzel együtt persze a kellékek száma is növekedésnek indult. Már nem elég a tarcsi porlasztó :slight_smile:

Aromákból szinte minden jöhet, de mindig van egy fő csapásirány. Ami fáj, hogy pár éve még 10ml kész liquideket lehetett kapni, ami teljesen eltűnt, illetve most nicsalt formában mégis visszatérni látszik. Nekme egyszerűen sok a 60-100ml. Úgy 30-nál bármit elunok, ez alól csak néhány kivétel van.

Ami nálam még változást hozott az a nicsalt. Előtte szinte nem is használtam nikotint, egyszerűen szúrós volt a freebase. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, de csak óvatosan.
Szóval most tartok ott, hogy egy jó MTL a jól bekevert nicsaltos dohányos liquiddel hozza azt, amit szeretnék.

16 kedvelés