Vape evolúció másként

Sziasztok. :blush:

Én még az Evod nevű pálcikával kezdtem. Sokan szidják pedig szerintem nagyon szuper cucc. :slightly_smiling_face: Mikor átálltam ég és föld volt a cigi meg az Evod. 18mg-os dohányos kész liquideket vásároltam. Akkor még helyi vapeshopokban. Az ott uralkodó hangulat, megfizethetetlen volt. :blush: Az Evod-dal 2 hétig elég volt a 10ml liquid. Ezt a mennyiséget ma már 1 nap alatt elszívom, sőt talán többet is. Mikor én átálltam akkor sok EÜ gondom volt, de amint kezdett javulni az állapotom, rájöttem milyen baromi király ez a vape dolog. :sweat_smile: Így hát hamarost jött a következő egy max 10 wattot tudó Eleaf Istick mini egy üvegszálas porlasztóval működő Kangertech Protank-al a tetején. Az üvegszál annyiszor beégett és olyan váratlanul, hogy jött is egy komolyabb a Kangertech K-box szett. Szép volt, jó volt, de szart se tudott a cucc, azt is rosszul. Ezt csak mai fejjel tudtam konstatálni, ott és akkor épp lefostam a bokámat tőle. :sweat_smile: A Kengertech-en gyárilag Subtank mini volt. Ahhoz gyárilag tartozik egy RBA. Addig nézegettem amíg az a 2 gyári pori el nem használódott. Megjegyzem a Kanger porit akkoriban bírták jó 3 hetet. Aztán jött a tekerés. Visszamentem a boltba, megtekerték nekem, majd adtak cuccokat is. És a másodikat már én tekertem. Teljesen egyedül, és mikor kiderült, hogy működik is az maga volt a mámor. A Kanger mod maradt, de vettem rá egy Melo2-es tankot. RBA-val persze. :slightly_smiling_face: Aztán jött a VTC mini a GT1-el. Közben már tátott szájjal néztem a vape oldalakat. Elkapott a dolog, iszonyatosan… Vettem én mindent, olyat ami nem is kellett csak hadd lássam, nézzem, csináljam, legalább 1x. És mehet tovább. :slightly_smiling_face: Majd pár cuccal később meglett a kedvenc párosom. Egy Istick TC60 rajta egy GT2-vel. Ekkor már kísérleteztem saját ízekkel, illetve mentem a gyümölcsös és desszert vonalra. Végül a desszert lett a nyerő. És ez mai napig így is van. :slightly_smiling_face: Ritka ha én gyümit pöfékelek. A TC60-GT2 páros sokáig megvolt, de közben jöttek próbaképpen dripperek, mert megláttam a vapeshopban a szomszéd sracnál aztán mondom mi a franc??? Vitte a drippert, mert a haverokkal kóstolgatták egymás liquidjeit. Huuu de jó lenne, ha nem kéne fanyalogva szívnom a nem tetsző ízeket. Így jött a dripper kórszak. Volt vagy 4, aztán megálltam. Hát ez nem jó… Úgyhogy ismét vissza az RTA-khoz, és akkor már a 2 akkus modokra vadásztam, de becsuszott egy 3 akkus is, az RX2/3 ami annyira jó volt, hogy 1.5 évig maradt is. Arra már DL-t pakoltam. OBS Engine, Wotofo Serpent mini, Bellus, Bellus V2, meg pár olyan aminek most nem jut eszembe a neve. :thinking: Később jöttek modok, két állandó modom volt, a Tesla Nano 120w és a Tesla WYE. Ezek maradtak, bármi történt maradtak mert imádtam őket. Közben tankok jöttek-mentek, pár mod is járt nálam. Kialakultak vaper barátságok, elkezdtünk egymásnak szivességeket tenni. :slightly_smiling_face: Szóval alakult minden. Kezdtek olyan modokat gyártani amik már számomra is szerethetőek voltak. És kezdtem megtalálni az igaziakat. Akkoriban nem volt megállás. Szinte havonta cserélgettem a cuccokat. Ma már csak azokon a holmikon gondolkodom el, hogy talán jó lenne nekem ami valóban innovatív és izgalmas tud lenni. De persze ahogy már a kezdetektől fogva is tettem és ez most is így van, figyelem a piacot. Mikor mi jön ki. Tulajdonképpen azt hiszem én 2 generációváltást is átvészeltem Vape téren. Volt amit abban a pillanatban rosszként éltem meg, de végül mindenhez tudtam alkalmazkodni, mindenbe képes vagyok beleszokni. Átállásom fő célja az egészségem volt. De ma már sokkal-sokkal többet jelent. :heart:

18 kedvelés